Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eladó Brit rövidszőrű (Whiskas...

Eladó Brit rövidszőrű (Whiskas) kiscicát Budapest közvetlen környékén hol találhatnék? Már nézegettem a tenyésztőket, de aki szimpatikus lenne, az sajnos mind nagyon messze van tőlünk.

Figyelt kérdés
Kislány cicus kellene, és maximum 50.000 ft-ig tudnék költeni rá. Törzskönyv egyáltalán nem szükséges, családi kedvenc lenne, nem pedig kiállítási - vagy tenyészmacska. Kijárós szobacicának szánnánk, és ivartalanítva lenne. Tud valaki ajánlani valamit?
2011. máj. 18. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi pénzért max szaporítótól kapsz szerintem macskát, de azt nagyon nem ajánlom. Az ilyen "olcsón" áruló emberkéknek lövésük nincs a tenyésztésről, genetikáról, macskatartásról, és beteges, rejtett betegségekkel rendelkező macskákat szaporítanak. Ha nem adnak törzskönyvet, az már eleve gyanús, ugyanis egy törzskönyv kiállítása filléres tétel, ha valaki nem ad, az azt jelenti hogy nem tagja egy egyesületnek sem, nincs tenyésztői papírja, ami több mint valószínű hogy azért van, mert elutasították. Akkor utasítanak el jelentkezőt, ha a macskáknak nem megfelelő a tartása, nem levezethető a családfa (ha nem az, akkor felmerülhet hogy véletlenül testvéreket pároztatnak, amiből gyenge, beteges, génhibás cicák születhetnek), túl sokat szül az anyamacska, vagy nincsenek a macskák bevizsgáltatva a fertőző betegségekre.


Egy ismerősöm sziámit vett így, 40ért adták. Otthon vették észre hogy a cica tele van bolhával, rühatkás a füle, hasmenéses, stb,stb. Többet költöttek orvosra, mint a macskára... Úgyhogy nagyon nem megérős spórolni...

2011. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%

[link] törzskönyv nélkül 39000 FT a 11. kerületben



[link] 50000FT 18. kerület

2011. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Második válaszoló! AZ első linkedben szereplő cica, az életében nem volt Brit macska... köze nincs hozzá

Amúgy meg expresszes hirdetés, hát aki onnan veszi meg is érdemli:)

Szerintem vállaljátok be az utazást én azt javaslom, egyszer kell érte elmenni, meg haza vinni:)

2011. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

[link]

2011. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

De, ki lehet fogni törzskönyvezett cicát 50-60 ezer ft-ért, VISZONT! Kérdező, mit takar az hogy kijárós szobacica?

Ne vedd zokon, de normális helyről NEM fognak neked cicát eladni, ha kiengeded. Aki eladja neked a macskát tudván, hogy kijárós lesz, az igazából leszarja a macskát.

2011. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az Orchideenwald kennel nagyon jó és megbízható! Profi, tapasztalt tenyésztő vezeti! De kétlem hogy 50 lenne nálunk egy cica...
2011. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
No az is igaz, még menhelyről se adnak oda macskát kijárósnak, és megmondták hogy pontosan azért, mert eddig akárhány macskát vittek kijárósnak, egy se élt tovább 4 évnél. Mert elütötte a kocsi, elkapta egy kutya, megmérgezték, megverték, vagy csak "eltűnt".
2011. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

utolsó válaszolónak.

Miért baj ha kijár a cica? semmi baja nem lesz.. sőt szerintem jobb is neki ha nincs bezárva egy lakásba egész életére.. a mi cicánk bent eszik alszik nap közben ki be járkál ,éjszakára mindig bezárjuk a lakásba.. 13 éves a cica soha nem volt semmi baja ebből..

2011. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

11:52


Akkor érezd magad szerencsésnek. De a nagy átlag sajnos elég szormorúan végzi be. Ez tény, olyan emberek is ezt mondjuák, akiknek a kezén már többszáz, ha nem ezer macska ment át.

2011. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

/A 11 : 46 osnak akartam írni amikor elkezdtem írni az üzenetet ő volt az utolsó/


Hát nem tudom, lehet csak szerencse, de szerintem inkább szoktatás kérdése. A szomszédunkban 8 ki -be járó cica van olyan 8-10 évesek lehetnek és nekik sincs semmi bajuk sem

2011. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!