Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicagazdik, akik lakásban,...

Cicagazdik, akik lakásban, emeleten laktok: hogy szellőztettek?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretem a macskákat én kutyás vagyok, de a párom miatt van cicánk is. Egészen megszerettem, de most hogy ilyen meleg van ki vagyok akadva teljesen. Nem lehet ablakot nyitni, mert menne ki. Bukóra nyitva meg meleg van nagyon. Légkondihoz meg korán van, ráadásul az egyik kutya beteg, őt nem terhelném légkondival semmiképpen.


Tényleg egész nyáron nem lehet majd tárva nyitva az ablak a macsek miatt? Vagy mi erre a megoldás?


2011. máj. 18. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én első emeleten lakom. Erkélyes a lakás. Nyáron nyugodtan ki lehet engedni a cicát, nem fog kiugrani. Az ablakot is ki szoktam nyitni teljesen, ráfekszik a párkányra és élvezi a napsütést. A macskáknak nagyon jó az egyensúlyérzékük, ne félj, nem fog kiesni.
2011. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak mi tetőtérben lakunk, és simán ki tud menni a tetőre...
2011. máj. 18. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel szúnyoghálót, azon csak nem akar átmenni. Nem tudom, műanyag nyílászárótok van-e, de arra könnyen, gyorsan fel lehet tenni az öntapadós szúnyoghálót, nagyon szolid és vékony.
2011. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szúnyogháló van az ablakon egyszer sem ment át rajta.
2011. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyoghálót talán nem szakítja ki és kimenni sem tud tőle.
2011. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szunyoghalo a megoldas. Es abban se bizz, hogy nem esik ki mert nekem van olyan ismerosom akinek ugy halt meg a macskaja, hogy kiesett az ablakon, hiaba a legendas egyensuly erzek.
2011. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk szúnyogháló volt, de arra felmászott és szétszakította (ötödiken laktunk), úgyhogy díszrácsot tettünk az ablakra, ilyet:

[link]

Még szép is.

2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És kb. mennyiből lehet megoldani egy szúnyoghálót két ablakra? Albiban lakunk, ha nem muszáj nem sokat költenénk rá, úgyis itt marad a tulajnak.
2011. máj. 18. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Az öntapadós szúnyogháló két ablakra négyezerből megvan. Praktiker, Baumax.
2011. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szúnyógháló!

Aki engedi a macskáját az ablakban aludni ennélkül annak üzenek, hogy a volt pasim macskája a hetedikről esett ki amiatt, mert úgy volt vele h van egyensúly érzéke és nem esik ki.... Erős szél volt és 'lefújta' a cicát a hetedikről! Én ebben nem bíznék! Az anyémek is bennt laknak a nyítható ablakokon szúnyogháló és az ajtón is van levehetós szúnyoghálós ajtó! Így se ki se be nem tudnak mozogni a cicák! :)

2011. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!