Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet 1 hónapos cicának...

Lehet 1 hónapos cicának valami mást enni adni anyatejen kívül?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy van 4 kiscicánk, és az egyik nagyon lesoványodott, és a többiek ellökik, és nem tud szopni. lehet valami mással táplálni? vagy állatorvos és tápszer?
2011. máj. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mézestejet adj neki, esetleg, ha nagyobbak lesznek kenyérnek a puha belsejét is beleapríthatod. De amint nagyobbak lesznek ne adj nekik tejet, mert hasmenést okoz. Szerintem kérdezd meg az állatorvost, bár ilyenkor (sajnos szörnyű és borzasztó de ez van)a természet ösztönösen cselekszik: csak az erősek maradhatnak.
2011. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adjál mindenkinek is már valami más kaját, pl. főtt tojást, túrót vagy reszelt sajtot meg tejet is egy nagyon lapos tányérba. Aki éhes lesz és egészséges, az fog enni!
2011. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NEHOGY mézestejet adj neki!!! Lehet h laktóz érzékenyek, meg is halhatnak tőle...

Már adhatsz nekik junior konzervet. Lehet kapni kb minden boltban, bármelyik megteszi, csak jól túrd szét kis darabokra, h beférjen a kis szájukba.

2011. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám kb. 4 hetes volt, mikor megvettem a csövesektől. Royal Canin puppy tasakosat kapott egy ideig, azt szépen eszegette már, aztán áttértünk a citten 24-re. Egészséges szép felnőtt macs lett :)
2011. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!