Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítsen. Miért vesz a...

Valaki segítsen. Miért vesz a cicám gyors és nagy levegőket? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Nőstény 7 év körüli szobacicám van. Kb 2 hete zihált, egész nap feküdt és váladékozott. Pár nap múlva elvittük orvoshoz aki adott neki injekciót és mondta, hogy pár napig ne egyen ilyen dolgokat, hogy táp, konzerv stb. Azt is mondta, hogy lehet, hogy a nemrég kapott május kosaram miatt lett rosszul, vagyis valami olyan szagolhatott ami mérgező lehet a számára. Pár nap múlva jobban lett, betartottuk a diétáját is. május 9.-én voltunk orvosnál. május 12.re már úgy tűnt teljesen meggyógyult. Tegnap (május18) ismét gyorsan vette a levegőt. Aznap elvittem állatorvoshoz mert nagyon aggódtam miatta. Megvizsgálta, azt mondta, hogy nincs a tüdejének semmi baja, kicsit gyorsan ver a szíve. Adott 2db gyógyszer amiből naponta 1-et kell beadni neki. 8napig elegendő. 4 felé kell osztani egy szemet és úgy beadni neki minden nap egyet. Tegnap beadtuk neki a gyógyszert de mára nem lett jobban. Tudom, hogy egy nap alatt nem jöhet helyre, de semmi változást nem látok. :( Neten olvastam, hogy légzőszervi betegségre is utalhatnak a tünetei.. Félek, hogy valami nagyobb baja lesz. :( Elvigyem másik állatorvoshoz vagy még várjak? Mert a jelenlegi orvoshoz nem vihetem vissza, mivel még csak 1 negyed gyógyszert vett be. Nem hiszem, hogy a virág miatt lett beteg. :(
2011. máj. 19. 17:03
 1/6 Zerkowitz válasza:
0%
egy macska neked ennyire fontos?
2011. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ő az :(
2011. máj. 19. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Lázat mért neki a doki? Az én cicám akkor csinált így, amikor lázas volt. Annyira kapkodta a levegőt, hogy azt hittük, darazsat nyelt, fejvesztve rohantunk vele az orvoshoz. Kapott injekciót, és másnap már jobban volt, pár nap múlva meg teljesen meggyógyult.
2011. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: Nem egy macska, hanem a macskája és normális embereknek, fontos az állatuk egészsége! Kérdező: Szerintem vidd el a másik orvoshoz, fő a biztonság. Legalább te is megnyugszol. Remélem helyrejön! üdv.
2011. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első: paraszt vagy én jobban szeretem a macskámat mint egyesek a gyerekeiket


Kérdező: vidd el máshoz is, legfeljebb ugyanezt mondja, de mindenképp szólj neki h mit szed a cica, nehogy keresztreakció legyen, ha vmi mást ír fel

2011. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el máshova! Ha egy macska zihálva, nehezen lélegzik azt komolyan kell venni, súlyos betegségekre utalhat.
2011. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!