Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon cicám elég vad...

Maine coon cicám elég vad pedig sokat foglalkoztam vele másnak is ilyen? :S Tovább lent.

Figyelt kérdés
Velem és családtgokkal kedve, bújós cica, de idegeneket pl: néha a kapuban megtámadja. Sőt még ismerősökre is eléggé pipa ha jönnek. Másnak is vannak ilyen tapasztalatai?
2011. máj. 19. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyik barátomnak van egy ilyen macskája, egy kandur, ha megy hozzájuk valaki rögtön nekiugrik a nadrágjának, fúj rájuk, karmol...sokszor még őket is, ha olyan passzban van. Elég harcias.
2011. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicám, aki a barátomat nem bírta. Fent ébredeztünk a galérián, a cica feljött. Először dorombolva közelített, de miután meglátta a barátomat, odaugrott hozzá, beleharapott az arcába és elszaladt. Nagyon féltékeny volt rá, védte a területét és engem is, az egyetlen gazdiját. Szerintem ilyesmi lehet a te cicáddal is.
2011. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az én macskám is ilyen, de csak akkor, ha egy ideig nem engedjük ki a házból.
2011. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még sosem hallottam olyan elvárásról, hogy egy macska legyen kedves az idegenekkel. Elvégre nem egy kutyáról van szü. Nem hinném hogy ez probléma lenne. Az nem jó, hogy megtámadja őket, de az sem mindegy hogy hogyan. Az én macskám rúg, harap, karmol és rámurgik de ő olyankor csak játszik. Na de a lényeg az hogy te vagy a gazda és te vagy az erősebb. Lehet hogy nem szép dolog, de ha máshogy nem, én erővel tartanám vissza attól, hogy másokat megtámadjon. Azért nehogymár ő irányítsa az életet és ne merjen senki bejönni.
2011. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen, utolsoval értek egyet. Én is mondtam barátomnak, hogy ez azért nem így megy, lassan kiképző ruhába lehet csak bemenni hozzájuk, mert egy macska terrorizál mindenkit...azért nehogy már!
2011. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már mindent megpróbáltam, leöntöttem vízzel, seprű is előkerült stb de semmi haszna sőt még rosszabb lesz:S volt mikor úgy besértődött, hogy nem jött haza 2 napig:S
2011. máj. 19. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van? Nem fáj valamije? Agressziótól csak még ellenállóbb lesz a macska. Én inkább úgy értettem, hogy megfogod aztán arrébbrakod, bezárod addig vagy valami ilyesmi.
2011. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A postásnak sincs könnyű dolga alig mer a ház előtt elbiciklizni levelet bedobni meg pláne...:( Nem tudom mit csinálhatnék vele, le van kötve sokszor játszunk vele ki is van engedve sokszor stb... Nem tudom miért ilyen hólyagok ezek a macskák de teljesen kiábrándultam belőlük.
2011. máj. 19. 17:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kandúr, és biztos nem fáj semmije. Addig minden rendben van amig nem jön valaki. mostanában meg amikor meghallja a csengőt, már dühöngve szalad az ajtóhoz.
2011. máj. 19. 17:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gondoljátok át, ha ilyen vad, inkább adjátok oda valami tanyára, vagy olyan helyre ahol ez nem gond. Végén nehogy valami kisgyereket, vagy bárkit megsebesítsen.
2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!