Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet venni macskát és...

Hol lehet venni macskát és kb. mennyibe kerül egy átlagos cica?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat !
2011. máj. 21. 12:31
 1/8 anonim válasza:
Hát attól függ milyen fajta macskát szeretnél.
2011. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
elmész falura és szíves örömest "vágják hozzád" ingyen a szebbnél szebb cicákat,akiket amúgy agyonütnének :( az én két kis szépségem is így került hozzám...megunta őket a szomszéd kiscsaj :/
2011. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Menhelyeken ingyen vagy oltás árában ki lehet hozni, sokszor elképesztően gyönyörű cicákat. És nagyon sok esetben fiatal állatokról beszélünk.

Nagyon sokan raknak fel apróhirdetést ingyen elvihető cicáról a netre. Ha jó neked a sima házicica, nézz körül ilyen helyeken. Mindenféle színű, szőrhosszúságú cicát fogsz találni.

Macskáért én sem adnék pénzt.

2011. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Kérdezősködj a lakhelyeden, mostanság születik sok macska. De nekem is van egy, egy éves lesz most, fiú, hasonló színe van, mint egy sziámi cicának, gyönyörű szép kék szemekkel. :))

2011. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak nézz körbe az emberek örülnek ha megszabadulnak tőlük ingyen is:)
2011. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szerdán született négy tündéri kistigris.két hónap múlva szívesen odaadom mindet ingyen.üdv-Székesfehérvárról.
2011. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én spec azért válnék meg tőle, mert a nagy macskánk mindig bántja szegényemet. Valamiért nem szívleli meg. Bezárni meg nem lehet.
2011. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nézd meg a gazditkeresek.hu-t vagy expressz.hu. Rengeteg van. És többnyire pár hetesek vagy hónaposak és ingyen...:S:(
2011. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!