Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez? : a cicám "alsó ajka"...

Mi ez? : a cicám "alsó ajka" alatt bolha ürülék szerű fekete valamik (sok) vannak, de nem azok, mert nedvességgel érintkezve nem lesz vörös?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem vörös véletlenül a cicád, mert azok kezdenek a rózsaszín részeken "szeplősödni".orrtükör, ajkak széle, majd idős korukra már a szemkörnyék és a fül is.

apró fekete pontokkal kezdődik, de egybefüggő feketévé is válhat az idők során.

2011. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Bolha ürülék? Én még a bolhákat sem látom, nemhogy az ürüléküket.

El kell mennem szemészhez.

2011. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Orrtükör:-) Ezt se hallottam még, egyre jobb.

Bolhaürülék és orrtükör:D

2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem vörös a picikém. Egy hónapig szenvedtünk nemrég velük,-merthogy 2őm is van-, a bolhák miatt. Mindent kaptak(cseppek,fürdés..), mindent fújtam a lakásba. Már épp' kezdtem megnyugodni, mert nem vakaróznak, nem láttam bolha kakit sem a bundácskájukba és bolhát sem. Tegnap viszont amikor dögönyöztem Samut, akkor vettem észre, h a kis szája alatt(az állán) vannak ezek az "izék". Ki tudom venni a szőrszálak közül, de ahogy bevizezem nem lesz vöröses...hát nem tudom mi ez?!
2011. máj. 21. 19:50
 5/21 A kérdező kommentje:
A bolhát nagyon nehéz észre venni az állat bundájában. Folyamatosan kell figyelgetni, és persze nem árt, ha pl.fehér színű a cicc. Viszont az ürüléket viszonylag könnyű. tedd a macsekot a kád/csap felé és visszafelé simogasd a szőrét. Ha bolhás fekete ici-pici pontok esnek ki belőle, amely a nedvesség hatására vöröses lesz.
2011. máj. 21. 19:53
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Bolhaürülék, orrtükör és Samu!:D

Igy még jobb:-)


Sosem gondoltam hogy ez a három szót egyszer leirom egy mondatban:-)

2011. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jól mulatsz, de az ember azért ír ide, mert aggódik a kis kedvence miatt....és igen SAMU&Maya.
2011. máj. 21. 20:04
 8/21 anonim ***** válasza:

jól mulatós! látszik, hogy semmit sem tudsz a macskákról.

akkor minek kattintasz ide? van még mit tanulnod, de nem hiszem, hogy az a célod.

2011. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Most miért estek nekem, nem férnek el a bitjeim a topicban??

Nem mondtam semmi bántót, csak tetszenek ezek a számomra új szavak és tetszik a macsek neve.


uccso: Azt meg majd én eldöntöm hova kattingatok, az uralkodási mániád gyakorold a családodon, hozzám pont semmi közöd.

2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Én elvinném állatorvoshoz minél hamarabb.
2011. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!