Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon párosodhatott már?

Vajon párosodhatott már?

Figyelt kérdés
Van egy kis nőstény cica,nemrég fogadtuk be, de az ivartalanítására még nem tudtunk összesprórolni. ÉN kutyás vagyok,nem igazán ismerem a cicákat. Tegnap semmit nem láttam rajta,most kimentem,és épp egy kandúrral flörtölt. Emelgeti a hátsóját,és nyávog,gyorsan bezártam. Ha este még nem látszott semmi, most meg emelgeti a hátsóját,akkor az éjjel már történhetett vmi?
2011. máj. 22. 07:49
 1/5 anonim válasza:
valószínűleg nem, most mielőtt bezártad és emelgette a hátsóját utána történhetett VOLNA valami... sztem ne aggódj, de jobb ha elviszed egy orvoshoz, hogy már vemhes-e ha most arra nincs pénzetek, akkor pár hét múlva kiderül, mert nagy lesz a hasa :) :S
2011. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tüzel, tehát igen
2011. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, ivarérett, kb 9-15 e az ivartalanítása város függvénye, amint tudod ivartalanítsd mert a terhes macska sokat eszik, és a kölykök is, az se lenne olcsóbb :)
2011. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,persze,tudom. Még nincs egy hónapja se,hogy itt van,és van mellette 2 nagytestűkutya. Pont azelőtt rendeltem meg nekik jópár hónapra előre a kaját,hogy idekerült a cica,és mivel azt nem mondhattam le,a műtétre nem futotta,de jövő hónapban meglesz
2011. máj. 22. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig akkor vigyázz rá :)
2011. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!