Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez így rendben van, hízik a...

Ez így rendben van, hízik a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ivartalanított cica. A műtét kb 1 hónroyal kapja volt, azóta gondosan kimérve kapja a tápot. Acanat és Royal sterilized-ot felesben. Magyarán nem eszik többet mint előtte. És nem is lustult el. Mindennap focizunk össze-vissza pattog, mint a bolhák, és mégis szedett magára. Nem sokat v ilyesmi, de nem szeretném, ha nem állna meg a folyamat.


Csökkentsem az előírt mennyiséget? Esetleg más a megoldás? Amúgy most is egy alufólia gombócot kerget már negyed órája, úh nem a mozgás hiánnyal van gond.


2011. máj. 23. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag lehet kapni a Fressnapf-ban kimondottan ivartalanított cicáknak való Frieskis tápot. Lehet, hogy egy kis súlygyarapodás normális. Az én cicám is szedett magára kicsit (2 hete műtötték) szerintem mert végre nem veszi el az étvágyát a tüzelés.
2011. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja ivartalanított tápot is kap, ennek ellenére hízik, de köszi :)
2011. máj. 23. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egy macska ivartalanítva van, akkpr sokkal nagyobbra nő...nem csak súlyra hanem úgy egyébként is sokkal nagyobb lesz :)
2011. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát lehet h most raktározza az energiát a növekedéshez...mint a kisgyerekek. Telési, nyúlási időszak?
2011. máj. 23. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha egy macska ivartalanítva van, akkpr sokkal nagyobbra nő...nem csak súlyra hanem úgy egyébként is sokkal nagyobb lesz :)"


Na ez pont nem igaz...

Én már vagy 20 macskát ivartalanítatta,, és csak egyet láttam megnőni, meghízni. Ez függ tartástól, kajától, a macska hiperaktivitásától, és genetikától!!!

Ergo: NEM TÖRVÉNYSZERŰ!

2011. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!