Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánkat pénteken (2...

A macskánkat pénteken (2 napja) ivartalanította az állatorvosunk. Most van egy kisebb dudor a varrat alatt. Mi lehet ez? Megerőltetéstől lehet? Vagy csak a hasfal varrata?

Figyelt kérdés
A varratot nem piszkálja, másnapra már sokkal kisebb lett, most sem piros. Az tény viszont, hogy a műtét után másnap már nagyon eleven volt.
2009. márc. 15. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg a belső, hasfali varratot érzed, ne aggódj. Hónapokig tart, amíg felszívódik.
2009. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi! :) Holnap úgy is megyünk az állatdokinkhoz a méhgyulladás elleni injekció második részéért, úgy h mindenképpen érdeklődni fogok erről. A dokink meg biztos meg fogja kérdés nélkül is nézni, hogy mizu?
2009. márc. 15. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem semmi baja, az én cicámnak is volt és a belső sebek miatt. Jó pár hét volt, mire eltűnt és az egész varrat hosszában érezhető, sőt látható volt a dudor.
2009. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ez a duzzanat ilyenkor természetes, csak ha hetekig nem múlik el, akkor kell orvossal konzultálni.
2009. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Baja biztos, hogy nincs mert egész nap olyan mint az ördög :):):):) Iszonyat eleven! :)

2009. márc. 15. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sok idő szerintem, mire elmúlik, de természetes, a seb gyógyulásának a folyamatához tartozik. Gratulálok Neked, mint felelős gazdinak az ivartalanításért!:)
2009. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Nemrég fogadtuk be, biztos h benti cica volt, annyira gyönyörű macskusz, félig orosz kék :)

Most állandóan viszem állatdokihoz, ezért-azért, védőoltás, ivartalanítás stb. Nagyon szívügyem az állattartás (meg még van két kaméleonunk is :) )!

2009. márc. 16. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
az én macskámnak is lett egy elég nagy dudor ott, de az állatorvos azt mondta, hogy csak belül egy kicsit begyulladhatott, azért duzzadt meg.javasolt naponta egy negyed szem algopyrint [azt mondta, hogy nem lesz tőle semmi baja az állatnak], de mi nem adtuk be neki, és így is visszahúzódott kb egy-két hét alatt.
2009. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!