Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fürdessem meg a macskámat?

Hogyan fürdessem meg a macskámat?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, hogy hogyan kell..inkább az érdekel, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy ne fajuljon harccá a dolog.Nem szeretném, ha összekarmolna, és azt sem szeretném, ha emiatt \'megharagudna\' rám.

Hogyan fürdessem meg, hogy ne legyen ez mindkettőnk számára trauma? (Mielőtt pár válaszadó belekötne, leszögezem, hogy muszáj megfürdetnem, mert versenyre viszem.)


2009. márc. 15. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
MI is sokat szenvedünk a fürdetéssel! Esetleg ha fizes türivel áttörölnéd vagy egy kegyetlenebb módszer,bezárod a zuhanykabinba és rányitod a vizet...ez durva de jó. Vagy a nyakánál megfogod akkor ellazul és nem nagyon tud mozogni (ez nem fáj neki) és közbe lelocsolod vízzel..Azt nem tudod elérni,hogy ne haragudjon rád,mer bárhogyis fürdeted megharagszik
2009. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt ezzel gond pedig 10en 1néhány évesen volt hogy egymás után mind a 26 macskánkat megfürdettem:D

Annyi h határozottan megfogod, és figyelj h ne menjen víz a fülébe, majd a végén adj neki jutalomfalatot(egy szelet felvágott, stb). A jutalom azért kell h tudja h ügyes volt, meg h ne haragudjon rád.

2009. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy fürdessük hogy bele rakjuk a kádba lelocsoljuk vízzel aztán sampon rá és újra le vízzel. Áttörüljük a testét és kész!
2009. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak tanácsok is, meg.... hát más is...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__121297-kell-..

2009. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 16. 19:44
 6/7 anonim válasza:
Nekem volt olyan macsekom amelyik összevissza karmolt amikor betettem a kádba de amikor már csurom víz volt akkor már rájött, hogy jobb ha hagyja mert előbb szabadul. Mindíg folyó vízben fürdettem őket, mert szerintem kell hogy talajt érezzen a lába alatt. Amióta van zuhanykabinunk azóta nagyon egyszerű, mert behúzom annyira, hogy ne tudjon mellettem kiugrani és gyakorlatilag lefognom sem kell. Én nem éreztem, hogy haragudtak volna érte sőt amikor már megszáradtak kifejezetten jól érezték magukat a komfortos kis bundájukban. A jutalom falat viszont jó ötlet!! A szárítózás sokkal nehezebb volt mint maga a fürdés. Sokszor inkább csak áttöröltem őket egy türcsivel és hagytam, hogy maguktól megszáradjanak. Úgyis eszeveszett mosdásba kezdenek amíg minden szál nem áll tökéletesen.
2009. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi a f@sznak kell egy macskát megfürdetni???
2009. dec. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!