Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vicces szituációk...

Milyen vicces szituációk történtek a macskáitok által? Írjatok ide le poénos és kedves sztorykat

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő van. Van egy mászóoszlop a szobában, a padló és plafon közé kifeszítve. Ha kergetik egymást, gyakran megesik, hogy az egyik felrohan de a felénél megáll. A másik rohanna utána és jól befejel a másik popójába és csak úgy repül lefelé.
2011. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt egy kandúr cicám, akit egészen pici kora óta én neveltem. Szinte testvérek lettünk. Aztán megismerkedtem a férjemmel. Olyan féltékeny lett a másik "kandúr" miatt, hogy mindent megtett, hogy eltávolítsa a közelemből. Lepisilte a motorját; amikor leakart párom ülni gyorsan felugrott a székre; amikor be akart jönni a szobába úgy feküdt az ajtóba,hogy képtelenség volt azt kinyitni. Állandóan látványosan megsértődött: morogva háttal ült le nekem. És még sorolhatnám az akcióit!:-)
2011. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felment a szekrény tetejére,és kiváncsiságából adódóan ismerkedni kezdett a kaktusszal.Hát olyan ugrálást hajtott végre,hogy pillanatok alatt a földre ugrott,néhány csavarral.De persze talpra érkezett.Nem lett semmi baja,de nagyon vicces volt.
2011. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt ismeritek?:))

A kaktuszosról jutott eszembe:)

http://www.youtube.com/watch?v=IytNBm8WA1c

2011. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszer eldöntötte a tévét-tudjátok lapos- olyat csattant h még, gyorsan elszaladt mert tudta h baj van, aztán gondolt egyet, és dorombolva előbújt, h nehogy kikapjon :D Olyan hangosan még nem hallottam dorombolni!
2011. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ha már itt tartunk pont most akciózik :D Megyek ki a konyhában, látom ám h kilóg a teste a kredenc alól és ropogtat valamit, gondoltam megnézem már, mit csinál...

Egyik nap kiszóródott egy adag táp, ahogy bénáztam a zacskóval, de nem vettem észre h a kredenc alá is ment. A cica meg bekommandózott érte, holott a fara már be se fér :D A vicc az egészben, h ott van a tányérjában ugyanaz a táp...csak az nem olyan izgi, mint kihalászni :D Kis tufla!

2011. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Doruss ***** válasza:
100%
A mi macskánk, Luca egy éves múlt, nemrég születtek kölykei. És úgy kb. 1 hónapja vettünk egy kutyát. Hát Luca ezen teljesen felháborodott. Úgy járkál a kertben, mintha ő lenne a ház "ura", és folyton kergeti a kutyát, az már közelíteni alig mer hozzá. Múltkor kint tanultam az udvaron egy pléden, Luca előjött, ráfeküdt a füzetemre, odajött a kutya, és lefeküdt velünk szembe. Luca meg direkt szivatni akarta, leheveredett elém, fetrengett, hízelgett, mintha a kutyát gúnyolná, hogy "haha, a gazda az enyém!!" egyszerűen hihetetlen amit művelnek. Meg amikor lekuporodnak egymással szemben, mindketten morognak de nem történik semmi... olyan aranyosak :) csak félek is egy kicsit, remélem Luca nem lesz ilyen hülye ha a kölykei már nem lesznek vele, mert a kutyám ha felnő kb. 80 kiló lesz, és egyszer rá fog jönni, hogy erősebb, mint a macska...
2011. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1000 ilyen sztorim van.......


a nagyszoba ebédlő és az előszoba 1 része 1 síkba esik 1 hosszú egyenes......az előszobába van 1 kis futószőnyeg de keskeny is meg rövid is....na a tökkelütött minden éjjel azzal játszott sőt még napközben is h nekifutott a nagyszobából hirtelen megállt a szőnyegen és csúszott vele a szőnyeg....sok* koppant a bejárati ajtón a feje főleg mikor 1* tettünk 1 cipős szekrényt a szőnyegre és csak ő repült a szőnyeg nem :D


műtötték és tiszta fertőtlenítő volt meg kellett fürdetni 3 emebr nagy nehezen tudta őt megfürdetni,de körömvágánál is ez a szitu...3 ember tudja megoldani,majd annyira megsértődik h napokig kikerül de szó szerint nagy ívbe...


reggel mikor kimegyünk a konyhába az asztalon lófrál és a mancsával próbálja kivenni a dobozból a kaját...


tudnék mesélni 13 éve van meg a töklámpa :)

2011. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
enyém elkapott egy gyíkot, hozta a szájában, aztán letette maga mellé, piszkálgatta meg nézegette. láttam h a gyík is figyeli őt, nyitva van a szája, és látom, egyszercsak elkapta a macska mellső lábát, ott lógott rajta. Ciculi meg meglepődve nézte, h. mi az ott a lábán, aztán elkezdte összevissza rázni,lóbálni, aztán végülis nekihajította a gyíkot a falnak. szegény gyíkot sajnáltam, de amúgy elég vicces volt :D
2011. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

az én két cicámat (Mutyi a kandúr, Mica a kislány) nagyon korán kellett elhoznunk, mert a drága gazda vízbe folytotta volna őket...

Így velem aludtak a franciaágyon, hogy legalább valami meleghez bújhassanak.

rögtön szobatiszták voltak, de arra nem gondoltam, hogy az ágyról nem tudnak majd lemászni...

Még gimis voltam, iskolakezdés előtti éjszakán egyszer csak éreztem, hogy végre nem fázom, olyan kellemes meleg van...

de nagyon büdös is...

A kis mocskok képesek voltak engem lef.sni - gondolom azt hitték, hogy majd felnyalom, mint az anyjuk.:D


meg már pár hete megvoltak, amikor tanultam, és mindkettő egyszerre állt az asztalon nekem háttal.

Úgy megsajnáltam szegény Micát (akkor még kandúr neve volt), hogy a természet őt milyen kis kukival áldotta meg, aztán leesett.....:D


Meg nagy huligánok, mindig ott vannak, ahol én, mert tudják, hogy akkor mindent szabad...

Sokszor alszanak velem még most is, Mutyika a fejemnél, Mica a lábamnál.

Annyiszor ébredek arra, hogy fuldoklom...:D Mert a Mutyi, ez a drága nemes egyszerűséggel ráfekszik az arcomra...



Az uccsó sztorim inkább megható, vagy érdekes, nem vicces - Mica először volt vemhes.

felszökött a szobámba, gondoltam had maradjon, ha itt érzi magát biztonságban. Kimentem, hogy ne zavarjam, elkezdett iszonyat keservesen sírni. Visszamentem, simogattam kicsit, megint kimentem - megint sírt.

Visszamentem, leültem elé törökülésben, ő meg bemászott az ölembe!

Az ölemben ellette meg a kölykeit - segítenem kellett neki, mert halva születtek és gondolom segítséget akart kérni.

Nagyon durva, hogy ennyire kiszolgáltatott állapotában az én ölemet érezte a legmegfelelőbb helynek az elléshez...

2011. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!