Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lett valami baja? :S

Szerintetek lett valami baja? :S

Figyelt kérdés
A cicám fent aludt a kamránk tetején és felakartam hivni a teraszra,de mikor elindult két macska a másik tetőről nekiment és elkezdték "verni" elakartuk kergetni őket seprűvel de mivel az nemért fel a tetőre, ezért nemérdekelte őket és tovább bántották a cicánk, utána egy követ direkt melléjük dobtam,de attól se ijedtek meg mikor viszont második követ dobtam fejbetaláltam az egyik macskát szerintetek lett valami baja? kb köröm méretű kővel dobtam meg és utána még elis szaladt
2011. máj. 26. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy baja lenne, de ebben az esetben inkább a sajátodért aggódj, neki nem lett baja?
2011. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet így tudni.De szerintem is örülj inkább,hogy a te cicádad meg tudtad menteni.
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallod,érthető hogy aggódsz a cicádért,de más macskáját ne tedd már tönkre,szegény. :( Persze,megértem ,hogy nagyon féltetted de máskor óvatosabb is lehetnél. Remélem nem lett baja... (persze most nem rossz indulatból mondom,csak szeretem az állatokat).
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett! Én múltkor fordultam a konyhába és iszonyúan fejbe rúgtam a cicámat, mert nem vettem észre, h mögöttem áll....szeeeeegény, úgy megsértődött, alig tudtam kiengesztelni valami fini kajával meg szeretgetéssel, de baja nem lett. Körömnyi kőtől meg főleg. Stramm állatok ezek :)
2011. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utsó teljesen igazad van. :D Ha verekednek attól sem lesz nagyobb bajuk,csak egy kicsit meglesznek tépázva. Én is rugtam már a macskámba(véletlenül) és igen nekem is besértődött,de más baja nem volt a sértődöttségen kívül. :)
2011. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tuti nem lett baja... csak a szemét ne dobd ki szegénynek legközelebb... de persze elsősorban védd meg a sajátodat!

én egyszer szegény cicámnak a fejének vágtam neki az ajtót, pont be akart surrani, én meg belöktem, szegényt eltalálta szépen, de meg se nyikkant. hú de sajnáltam őt, de nem lett semmi baja.

2011. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Legközelebb jobban vigyázok azóta tök lelkiismeret furdalásom van! :/ de láttam cicát jól van meg enyém is:)
2011. máj. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!