Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor kiscicák születnek ha...

Amikor kiscicák születnek ha mondjuk születik tul sok oylan 7 akkor is meghagyjátok az összeset?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 22:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem, nem szoktuk őket meghagyni , sajnos...
2011. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Herélt kandúrnak nem születik :D
2011. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ivartalaníttattam a macskámat...

de egyébként biztos nem lennék képes megölni egy kiscicát sem, gazdit keresnék az összesnek..

2011. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kismacskák megölése "házilagosan" állatkínzásnak minősül és 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.
2011. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
meghagytuk mi is mindet,6 kiscica született de elég kicsik:S:S:S:S:
2011. máj. 26. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanított nőstényeknek ivartalanított kandurtól nem szokott kölykük születni.
2011. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor már kérhetitek is az időpontot az ivartalanításra
2011. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Így van a gyilkolászás nem megoldás.

Te nem gondoskodtál az ivartalanításról, vagyis a megelőzésről, tehát a kis életek, miattad születtek meg, így egyszer és mindekorra felelős lettél értük.

Kb 1,5-2 hónapos kiscicákat már alig szoptat az anya, így alig van teje, ekkor már az állatorvos ivartalaníthatja, óvatosan, a tejjel még telt cicikre vigyázva. Konzultálj az állatorvossal erről, már most, és egyél félre a műtétre!

Nekem az ivartalanítás után, a műtét helye körül, még lazán szopiztak tovább...

2011. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kereshetsz gazdit a kis cicáknak ha nem akarod mind meg tartani,ni 1 éve fogadtunk be egy cicót most lett neki két gyönyörű csemetéje ezeket meg tartjuk de ha több lett volna neki akkor mi is kerestünk volna szerető gazdit neki,a következő lépés pedig az ivartalanítás lesz.A picik megölése semmikép ezt mindig is elleneztem.
2011. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokan mondták, én rákérdezek: miért nem ivartalananítjátok azt a szerencsétlen macskát?
2011. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!