Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Estére megromlik a kaja, és...

Estére megromlik a kaja, és azért nem eszi meg?

Figyelt kérdés
Estére a konzerves macskaeledel megbarnul, sőt, szerintem apró fehér lárvák (?!) is lesznek benne. Márkás kajákat kap. Mit csináljak? Kevesebbet tegyek neki, hogy elfogyjon? Szinte az egészet otthagyja. Gyakran mosogatom el a tálját. Vagy tegyem máshová?
2011. máj. 27. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kevesebbet adj neki,nem éhes annyira azért nem eszi meg.reggel adj neki,napközbe meg ha éhes eszi a szárzat vagy nyávog és akkor adj neki kicsit.
2011. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A konzervből annyit kell neki adni, amennyit egy étkezésre elfogyaszt. Kb. 10 percig kell előtte hagyni, ennyi idő bőven elég arra, hogy amennyit enni akart, azt megeegye.

Én is úgy gondolom, napközben esetleg lehet előtte száraz, de konzervet ráérsz este adni neki újra.

2011. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hello, köszi!

Reggel 7-től este 7-ig egyedül van otthon, ezért adok neki aránylag sokat. De mivel semmi értelme, mert megromlik, bepróbálkozom fele annyival.

2011. máj. 27. 09:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valami kaja, ami jól bírja, és nem barnul meg?
2011. máj. 27. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Reggel adj inkább szárazat, és este etess konzervet.


Szegény cica...

2011. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Reggel adj konzervet neki,estig meg szárazat,ha éhes,megeszi azt is.
2011. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oszd el több részletbe a konzervet, ne egyszerre add neki oda. A macskák a több kisebb étkezést szeretik, nem esznek egyszerre sokat. Mi még a 100 g-os alutasakost is felezzük mert egyszerre még azt sem eszi meg.
2011. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit lárvának vélsz, az a beledolgozott szója :) Reggel, amíg készülődsz, hagyd előtte, utána rakd hűtőbe a maradékot. Nappalra elég a száraz, ha egyedül van otthon, napközben úgyis csak alszik. Én is amiatt álltam át a nyershús etetésre, mert a konzervnek sokszor az ötödét is ki kellett dobni, mert egyszerűen nem ették meg. Pulykanyesedéket veszek a csirkésnél, apróra összevágom, pár napig mélyfagyasztom etetés előtt. (állatorvossal megbeszéltem) Azóta mindet megeszik, amit kapnak és nem utolsósorban a székletük is minimálisra csökkent. Napközben jó minőségű száraz van előttük.
2011. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor teszek neki kevesebb konzerves kaját. Minden reggel kap tiszta vizet, meg Whiskas száraz kaját. Ezen kívül pár szem Whiskas kajakiegészítőt. Azokat mindig megeszi.


Ma 09:58-as-nak: nem tudom, miért lenne szegény a cica. Mások szerinted foglalkoznak ennyit a kajálásával...?

2011. máj. 27. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább ha lehet ne whiskast!! Nekem az állatorvos kb megtiltotta! Vegyél neki cat chow-t, ha kevesebb pénzed van az nem rossz és nem is drága 1500 egy zacskó kb.
2011. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!