Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a cicámmal? Ezt miért...

Mi van a cicámmal? Ezt miért csinálja, normális?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves cicám,lakásban lakó.Van egy légy a szobámban és természetesen vadászik rá,egyelőre sikertelenül.Többször volt már legyünk mióta itt van és vadászott is de most mikor megközelíti kinyitja a száját és így remegteti az alsó állkapcsát közben ilyen fura nyekegő-bégető hangot ad ki.Még soha nem csinálta ezt és google-n sem találtam erről semmit.Amúgy teljesen egészséges és ép.Köszönöm!
2011. máj. 28. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, ne parázz:) A miénk mikor verébre vadászik csinálja ezt, olyan vicces, sokat nevetek rajta. Biztos valami vadászatos dolog ez náluk.
2011. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi cicánk is gyakran csinálja ezt. Eddig szerencsére semmi gond nem lett belőle. :) Szertintem így koncntrál, vagy odapróbálja magához csalogatni.. nem tudom, de szerintem semmi baja nem lehet neki :)
2011. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A macskák tök jó fej állatok,nyugi semmi baja. :D Az egyik macsekom nekem dilis volt(komolyan) ha valaki elé rakta a lábát nem átlépte,hanem várt míg elveszi,és lusta volt megkerülni is. Oltári nagy baromságokat tudnak csinálni a macskáim,olyan kis csirkefogók. xD A te macsekodban pedig csak benne van a vadászösztön és jáchatnék.
2011. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást :D Nem szoktam parázni,főleg mikor tudom hogy egészséges.Csak ez annyira új volt nekem.Mindig tele voltam macskákkal és még egyiküktől sem láttam ezt.De most már nyugodt vagyok és inkább csak szurkolok neki hogy nyerjen :D
2011. máj. 28. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, csinálják ezt és tök vicces.:) Nekem mind a két macskám szokta és mindig olyankor amikor lát egy jó kis zsákmányt amit szeretne elkapni de sajnos nem elérhető a számára. (madár, légy a plafonon stb.:))
2011. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezt szokták csinálni. Elárulom, a legyet sosem fogja elkapni, ahhoz azért úribb/úrinőbb őnagysága.
2011. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,le is tett róla.Inkább lefeküdt és tökre úgy csinál mintha alapból nem is érdekelte volna a dolog :D
2011. máj. 28. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém kinyitja a száját mintha fújna, de morgó hangot ad ki. Utolsónak elárulom, de elkapja-.- A legyet megeszi, a pókot kiszedi a sarokból, a bogarakat szivatja, hagyja menni, aztán rácsap, visszahúzza, aztán megint hagyja menni, és megint visszahúzza..:D
2011. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
19:02-es: az én egyik macskám bizony elkapja a legyet, a saját szememmel láttam többször is.:) Nagyon ügyesen becserkészi és levadássza. Miután röpképtelenné tette, aztán ő is szadizik vele fél órát de után jóízűen elfogyasztja.:)
2011. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű vadászösztön...
2011. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!