Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lenne pár kérdésem kiscicákról...

Lenne pár kérdésem kiscicákról, sürgős! (? )

Figyelt kérdés

most vettem észre hogy született 2 kiscicája az egyik macskának,még csukva van a szemük,mikor nyitják ki?


ja és az,hogy itt van közel az erdő,és a kiscicák egy tuja alatt vannak a kertben,voltak eddig is kiscicák de azokat megették a rókák(sztem)el lehet vinni őket más helyre?


2011. máj. 29. 10:57
 1/5 anonim válasza:

1 -1,5 hetesen nyitják ki a szemüket

elviheted őket rakd bele őket egy dobozba biztonságos helyre csak mutasd meg az anya cicának

tiétek a cica? vagy idegen cica?

2011. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feltételezem nem a te macskád.

Kb. egy hét mire kinyitják a szemüket. Hát az elvitelt nem tartom jó ötletnek. Ha kóbor cica, és ide ellett, akkor keresni fogja őket, és már nem biztos, hogy visszafogadja, ha elviszed.

Szerintem csinálj nekik, valami házikót, vagy egy kuckót ahol sem róka, sem kutya nem éri el őket. Vagy, fogadd be, de akkor az anyjukat is, legalább 1-2 hónapra, főleg éjszakára, hiszen az a vadászat ideje.

2011. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szemük kb. olyan 1 vagy 1,5 hétre születésük után fog kinyílni.

Az átszállításukat illetően: van olyan anya cica, amelyik visszapakolja őket eredeti helyükre, vagy ahol neki jobban tetszik. Van olyan is, hogy megtetszik neki a hely, ahová átraktad a kicsiket, mert elég védettnek, nyugodt helynek találja és akkor hagyja, hogy ott legyenek.

2011. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
10 nap mire kinyitják a szemüket(nekünk is most születtek. Szerintem ne pakold el őket, max rakd bele őket egy dobozba de hagyd ott, mert az anyacica nem véletlenül ott szült. Nagyon gondosan kiválasztják a helyet,hogy hol szülnek!
2011. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a mi cicáink,már megoldottuk,köszi a válaszokat,kicsit későn írtam
2011. jún. 8. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!