Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap ivartalanított kandúr...

Tegnap ivartalanított kandúr macskánk még mindig ivarzik, hogy alakul a hormonológiája? Mikor szünik meg ez az állapot? Lakásban tartjuk, jelölni továbbra is fog?

Figyelt kérdés
Pepe körülbelül 9 hónapos, azért most vittem, mert 10 hónapos kora alatt nem vállalják pedig sok helyen olvastam, hogy sokkal korábban is ellehet végeztetni az ivartalanítást. Az orvosok állítólag nem szeretik kis korban megcsinálni, mert nehezebb a beavatkozás. Szóval lakásban él, okos cica. Ivarzási tünetei már voltak, felerősödve, a kezünkre ugrott. Ezért sűrgettem. Most lábadozik. Jelölést nem vettünk észre, de tegnap már csinálta az előszobában. Ez nem tudom, hogy holytatódik e. Állítólag megszünik (egyik hasznos előnye a lakásban tartott macsekok ivartalanításának).Az igazi kérdés az, hogy hogyan változik meg a viselkedése, ivarzása még tart, ma is rámugrott. Ez megszünik e? Köszönöm
2009. márc. 17. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Valami nem sikerülhetett.kérd vissza a pénzed,és csináltasd újra.
2009. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám jelőlgetett a lakásban ezért is ivartalanítattam 2 éve! Kb 1 hónap kellett hogy a hormonjai átrendeződjenek!Azóta nem jelől,nyugodtabb sokkal és nem is hízott el mint ahogyan sokan mondták hogy kövér lesz.
2009. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állatorvos véleménye, hogy a véráramban még ott vannak a hormonok. Már nincs ami termelje. Majd megszűnik, ez gondolom egyed függő, mint ahogy mindenki mást tapasztal ivartalanítás után ébredéssel és tünetekkel kapcsolatban (ébredési idő, hányás, bepisilés, felépülési idő)
2009. márc. 17. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelölés majd meg fog szűnni. A rádugrás meg szerintem inkább játék, nem hiszem, hogy abbahagyná.
2009. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy rad ugrik? Az ivarzás jele az nem az.Ha meg mindig jelölget az a beidegződött szokastol van, öregebb macskáknál nem biztos hogy meg szűnik,csak a pisi szaga lesz elviselhetőbb,az én macskám azért pisilt meg ivartalanítás után is, mert hólyaghurutja és ,húgyköves volt amit nem is tudtam csak az vettem eszre hogy ide oda pisilget és a végen mar nem tudott és el vittem az orvoshoz és ott derült ki.De lehet hogy a te macskád megszokásból folytatja.
2009. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!