Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a degu-macsk...

Mi a véleményetek a degu-macska-kutya párosításról? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy 5éves spánielem, van 2 degum és szeretnék egy kiscicát, panelban lakom!!! A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ki szerint nem vagyok normális?! :)

Felelőtlenség-e bevállalni egy cicát is...3nap 12órát dolgozom, akkor a kutyus is a szüleimnél van...a cica 3napot kutyával lenne, 3-t mikor dolgozom kutya nélkül...meg tudja-e így szokni, vagy csak tovább tart majd nekik? A párom otthon tud lenni délutánonként, akkor is mikor dolgozom, hogy ne kelljen egésznap egyedül lennie a cicának????

Légy szíves ne bunkóságokat válaszoljatok, csak aki komolyan veszi, vagy aki hasonló helyzetben van. Nagyon-nagyon szeretem az állatokat, a kutyám a mindenem, de a másik álmom egy fehér cicus :) Köszi


2011. máj. 29. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen az nem kérdés akart lenni, csak véletlenül kérdőjelet raktam :)
2011. máj. 29. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én degu mellé nem ajánlok macskát! A kutyával még ok, de a cic meghülyülne a deguktól, folyton el akarná őket kapni.
2011. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külön lennének! A kutyát sem engedem a degukhoz, csak néha, mert ő is nagyon érdeklődik irántuk és féltem, hogy hátha megharapják a kutyám orrát :) külön szobában lennének! ha kiskorától találkozna velük, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, nem??
2011. máj. 29. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen az már más lenne, ha kiskorától fogva ismerkedne az állattal. Nekünk vadász görényünk van még egész kicsi, és vannak kiscicáink is, és együtt nőnek fel, eleinte játszani akartak egymással, de aztán megtanulták, hogy nem szabad.

Már most olyanok mintha testvérek lennének. Nem harapják egymást. A vadász görény éjszaka be van zárva, és nappal mikor kiengedjük a cica már nem is foglalkozik vele, így nyugodtan ott merem őket hagyni.

2011. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, hogy ne találkozzanak egymással, ne stresszelje a degukat a két nagyobb állatka, akkor tarthatod őket együtt. Egészségügyi szempontból sem jó, ha közvetlenül érintkeznek, mert átadhatnak egymásnak ilyen-olyan nyavalyát. Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket: [link] Szerintem tetszeni fog. Igaz, az ő gazdijuk állatorvos. Az írásaid alapján ügyesen tudnád őket együtt tartani.
2012. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!