Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet vele mérgezés?

Mi lehet vele mérgezés?

Figyelt kérdés
a macskám reggel még tiszta egészséges volt reggelinél ette a felvágottakat meg minden elmentünk 6 után hazaértünk a macska a szomszéd kerítésén volt annak a teteje meg szögesdrót, és a macska olyan mint ha lassított felvétel lenne meg hányt a szobámba és nem eszik meg nem is iszik.Állatorvost ma már nem tudunk hozzá hívni holnap már késő lesz?Mit csináljak hogy jobb legyen neki?
2011. máj. 29. 20:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
most ivott egy kis vizet,de egyből le is feküdt a fürdőszobaszőnyegre a vize elé
2011. máj. 29. 20:30
 2/16 anonim ***** válasza:

nem hiszem,h. bármit is lehet tenni vele, holnap minél előbb vidd el az állatorvoshoz, nem hiszem,h. késő lesz, a macskák szívósak.

de mi történt, megsérült a szögesdróttól, vagy nincs rajta semmi külsérelmi nyom, csak rosszul van?

próbáld itatni.

2011. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ja, pont a kérdésre nem figyeltem, nem tudom,h. mérgezés-e, abban nincs tapasztalatom, de ha az, akkor azzal nem bírják sajnos sokáig húzni, a méreg hamar hat :S reméljük nem az.
2011. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
az oldalán van egy seb de nem tűnik túl súlyosnak bár nyávog ha hozzáérek
2011. máj. 29. 20:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Felkarcolta a drót, valószinűleg. A mérgezés tüneteit szerintem észre vennéd, ha az lenne. De holnap mindenképpen vidd el dokihoz!
2011. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ahogy hazajövök a suliból összeszedem az összes pénzem és megyek vele dokihoz remélem nem lesz késő...:(
2011. máj. 29. 20:57
 7/16 A kérdező kommentje:

anyáék szerint az lehet a gond vele h biztos sokáig kellet a melegbe állnia azon a fika kis lécen(ez a régimódi kerítés ami abból áll h szar fadarabok vannak leszurkálva és szögesdrót van fölötte)és ideges lehetett meg elgémberedtek a lábai és nm mert leugrani

ez mennyire valószínű??

2011. máj. 29. 21:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem a macskám egyszer a fáról nem mert lejönni, félt a kutyáktól...létrával leszedtem, ő is kimerült volt, aludt egy jót. Lehet benne valami, de biztosat csak a doki tud mondani...Remélem helyrejön!.:) Üdv.
2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

énis nagyon remélem:(

mennyibe kerülhet kb a doki holnap? mert nincs most túl sok pénzem

2011. máj. 29. 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez attól is függ hogy csak egy vizsgálat lesz, vagy kezelni is kell, vagy gyógyszer is esetleg...
2011. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!