Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, akinek panelban...

Van itt olyan, akinek panelban több, mint 2 macskája van?

Figyelt kérdés
Van két egy éves fiú cicánk, szeretnénk melléjük egy kishúgot :)))) Mondjuk szerintem, ahol kettő elfér, ott elfér három is, remélem hamar megszokják majd a kicsit :)
2011. máj. 29. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
De ugye ivartalaníttatjátok majd legalább a nőstényt?
2011. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, ez egyértelmű :)) Pont azért is szeretnék most egy kislányt, mert mindenki a fiúkat keresi, legyen gazdájuk a lány cicáknak is. Menhelyről hoznám, vagy vásárból amolyan "dobozos" cicát.
2011. máj. 29. 23:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és a fiúk már ki lettek ivartalanítva, nem szeretnék kupit a lakásban :D
2011. máj. 29. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
van
2011. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

barátnőméknek 4 cicája van 60 nm-en. 3 lány, egy fiú. mindegyik ki van kapva, nincs tenyészet, se balhé.

persze, esténként megy a rodeózás :D

2011. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze lehet!

Barátnőmnek 3 van. Egy-két hónapig mindig balhé volt, az új jövevények miatt, aztán elmúlik.

Majd a lányt is ivartalanítsd, és játsz velük sokat pl. lézerponttal, hogy sokat mozogjanak legalább naponta egyszer. A bezárt cicáknál a veseműködést, mozgást fokozni kell! Ne akard hogy vesebajosak legyenek...mert az nehéz ügy.

Sok sikert!

2011. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, nem válasz, de nekem két nőstényem van, teknőctarkák. Nagyon szeretem ezt a színváltozatú ciccet.
2011. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!