Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ár-érték arányban melyik a...

Ár-érték arányban melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Két héten belül befogadunk két cicát. Melyik táp, alom éri meg legjobban?

Nem baj, ha nem a legolcsóbb, de ne is horrorárú legyen.

Közeli boltok: CBA, Penny, Interspar, Match.

Külön almostálca kell?


2011. máj. 31. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Állatkereskedés nincs a közelben? Sok helyen árulnak 20 kilós zsákokból kimérten tápokat, úgy sokkal jobban megéri. Az Acanát tudom ajánlani, mi 1300ért vesszük kilóját, prémiumtáp. Ha feltétlenül azokból a boltokból kell valamit mondanom, amit felsoroltál, akkor Purina One.

Konzervből szerintem nagyjából tökmind1 hogy mit adsz, mivel az csak kiegészítő eledel, amolyan "az íze kedvéért", nem is kell belőle sokat adni, a tápanyag a szárazban van úgyis. Persze ettől függetlenül jobb ha valami jobb minőséget veszel, nálunk a whiskastól/Friskestől kb körbef*sták a lakást... Jó ár/érték arányú a dm-es Dein Bestes konzerv.

A szárazra menjetek rá inkább minőségben, az a lényeges. Amit a tvben mutogatnak (Kitekat, Whiskas, Darling, és társaik) kalap sz*r nem érnek. Keressetek egy állatkereskedést. Hó elején megveszitek, és többet nem is kell menni. A száraz eláll.

2011. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és nem feltétlenül kell két alom. Nálunk egy van. Amikor kettő volt, akkor is együtt használták mindkettőt.
2011. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amerikában divat ez h 1el több alomtálca kell mint macsek..1el próbáljátok meg max venni kell még1-et....a miénk a száraztápot nem nagyon szereti így arról nem tudok nyilatkozni,darling,kitekat jöhet whiskas már nem annyira...alutasakosból akármilyen....alomból próbáltunk sok fajtát a tescos 10kilós jött be neki,abba bele megy több* is...
2011. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, én a szilikátos macskaalmot ajánlom (átlátszó bogyókból áll) 1500-2000/ csomag és egy macsnak egy hónapra elegendő. Kaját sztem rendelj netről, mert ezekben a boltokban amit felsoroltál drágák és rosszak a kaják, v amelyik jó az nagyon drága :) Belinkelek néhány jó hírű kajamárkát:

[link] (ez közép kategóriás)


[link] (ez drágának tűnik de kb 1/3-dal kevesebb kell belőle mint a többiből)


[link] (ez az egyik legjobb, mert emberi fogyasztásra is alkalmas összetevőket tartalmaz)


[link] (ez is ugyanolyan jó mint az előző)


Nagy tételben érdemes vásárolni őket, mert akkor nagyon megéri, annyira jön ki kb mintha boltban vennél whiskast csak míg az nem jó, ezek nagyon. Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja a nedves táp: az állatorvosom szerint egy a lényeg, minél több legyen benne a hús, de minimum 10% feletti. Ilyet találsz az olcsók között is. Én fressnapfban szoktam vásárolni mert nagyon jók vannak. 60%-os hústartalom, 449HUF de erre is igaz h amiben több a hús kevesebb kell belőle. Onnan a select goldot és a real nature-t ajánlom. Én két nagykanálnyit adok a cicának vacsira, és akkor 6 napig elég egy konzerv. Egy hónapban kb 1.5 kg szárazat eszik meg, max kicsivel többet, szóval ezek alapján számolgass, mert átlagos termetű a cicám. Jó egészséget a cicádnak és sok boldogságot hozzá!
2011. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És még egy tanács: sok cica nem szereti a halas száraz tápot, úh abból ne kezdj egy nagy zsákkal :) És persze mindig a 10kg-os kiszerelés éri meg a legjobban!
2011. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

S. budget macskaalom

Purina one száraztáp, esetleg cat show

Konzervek: félix whiskas, kitekat.

Én ezeket adom nekik.

Elég egy alomtálca, viszont etetőtálból kettőt vegyél!

2011. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tvben reklámozott kommersz tápok tele vannak színezőanyagokkal és tartósítószerekkel valamint szójával.Olyan ez, mint az embereknél. Mi is abba a sok sz*ba halunk meg, amit évek során megeszünk.

Fentebb többen ajánlottak jókat, bár a prémium kajáknál is lehetnek gondok, mint az utóbbi időkben a "királyi" márkával.

Esetleg figyelmedbe ajánlhatom még a Leonardo tápokat is, de csak a szárazat.

2011. jún. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!