Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajön még valaha? Nagyon...

Visszajön még valaha? Nagyon hiányzik a cicám,

Figyelt kérdés
10 éves fiú cicám 2 hónapja eltűnt,azóta semmi nyoma,nagyon hiányzik.Eddig,ha kint tanultam jó időben az udvaron,mindig az ölembe ült.Most nagyon hiányzik.
2011. jún. 1. 05:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 hónapja? Ajjajj! Szerintem már nem :( De átérzem a fájdalmadat, nagyon sajnálom! :(
2011. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát sajnos már nem jön vissza.Lehet,hogy elment meghalni,vagy valami történt vele.Nekem is volt,egy gyönyörű 3 éves kandurom és szőrén szálán eltünt.:((
2011. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
5%
Macskától ne várj szeretetet! A macska undok és nem társas lény. Az faképnél hagy ha máshol többet kap enni pl. Nem véletlen a mondás miszerint: a kutya az ember legjobb barátja...
2011. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

07:25,


Jah, persze, hirtelen 10 utan jott ra, hogy inkabb nem is szereti a gazdajat.

Es akkor most leirhatnam, hogy mi a velemenyem azokrol, akik szerint a barat ismerve az, hogy engedelmes...

2011. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

7:25

Igazad van."undok"jószág a macska,nekem is eltünt egy cicám,és máshól láttam.Hazahoztam és visszament,jobban érezte ott magát.Nagyon önálló!A kutya viszont ragaszkodik.Mikor sajnos elkellett ajándékozni egy kutyám,szinte "sírt"úgy nézett utánam,hogy mért hagyom itt?

2011. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nem:((

Én nem gondolnám, hogy átpártolt, vagy elszerették, szerintem is vagy elment meghalni, vagy elütötte az autó :(((

2011. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nyílván amelyik macska elment a gazdajától, ott a gazda a hibás! Nekem min 10 macskám volt már, de ilyet egyik sem tett velem! És eltünt 1-2 akár hetekre is, de mikor visszatalált, nem győzött szeretgetni, és mindig a közelemben volt utána, a hajamba aludt sokáig! Méghogy nem ragaszkodik! pfff
2011. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

A macska nem undok...

A macska szerintem ugyanolyan "szeretőbarát" mint a kutya,csak a a macska szebb :P

és sajnos már nem jön többé haza:(

részvétem,nekem áprilisba halt meg a macskám,pedig már 6 éve nálunk lakott :'(

máig is visszasírom azt az időt amit vele töltöttem:(

2011. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

14:51-es

Bocsánat,nem szó szerint értettem,hogy undok,inkább ugy,hogy nem az a kimondott ragaszkodó tipus,mint a kutya.A macska tényleg szép,csak nagyon önáló,azt teszi amit kedve van.Persze vannak kivételek.

2011. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hiányzik a cicóm,visszasírom a vele töltött szép pillanatokat
2011. jún. 2. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!