Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyakori, , hányás". - tanácsok?

Gyakori, , hányás". - tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 éves kandúr (ivartalanított) szobacicám, Brúnó :) gyakran hány, illetve bukik az utóbbi időben. Mindig is többször előfordult a hányás, általában a szőr lenyelése miatt, de mostanában elég sűrűn fordul elő, hogy ,,csak" nyálat bukik több helyre (általában reggelre), van, hogy zöldes színűt. Az epére gyanakszom, bár nem tudom, mi lehet az oka, ill. hogy jó-e a gyanúm. Boldogan, stresszmentesen él, minőségi ételt kap, húsos alutálcás kaját, illetve van neki szárazeledele is kitéve. Pisilés, kakilás rendben, hangulata is. Gondoltam arra is, hogy reggelre megéhezik, és az éhség, vagy a kajavárás izgalma miatt bukik. :) Szeretném tanácsotokat kérni, jártatok-e már így cicátokkal. Ha ez naponként, kétnaponként ismétlődni fog, felhívom majd az állatorvost. Köszi előre is!
2011. jún. 1. 13:11
 1/4 anonim válasza:
Na szóval ez nálam is előfordult,énsem jöttem ráfelé,hogy mi a baj,és a cica meghalt! :( De az uj cica is hasonlót csinál,de ő jól van,mert szerintem csak az a baj,hogy rosszat evett!Vagy gyomorsav!Szerintem ez!Állatorvosnak mutasd meg a cicát!
2011. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogy? Mert az én cicámnak daganatot talált az orvos- Megműtötték és már 5 éve semmi baja, nagyon jól van. Most 14 éves. De az is lehet, hogy csak többet kellene fésülni, mert tavaszkor sokkal jobban hull a szőre? vagy adni neki direkt olyan pasztát, amelyik feloldja a szőrt a gyomrában!
2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A miénk is 14 múlt:)

Most műtötték nem régen, mert az állandó hányások miatt orvoshoz vittük , ahol kiderült, sérve van... (szobamacska, megemelte magát)


Azóta szuper jól van, újra a régi!

2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem észlelek rajta semmi változást, pedig anyaként figyelem minden rezdülését. :) Ha így marad, elviszem az állatorvoshoz!


Boldog cicázást! :)

Üdv

2011. jún. 1. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!