Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mások macskái is szoktak...

Mások macskái is szoktak tetszhalott pózban aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Állandóan a szívbajt hozzák rám, olyan pózokban alszanak, hogy sokadik pillantása is úgy néznek ki, mintha nem élnének. Múlt reggel is megrémített az egyik, hanyatt feküdt az egyik dobozban félig nyitott szemmel,tátott szájjal, lógó nyelvvel és széttett lábakkal. Gyorsan odarohantam, tényleg azt hittem meghalt, hát éppen aludt és azóta is boldogan éli világát és ijesztget tovább:D

A ti cicáitok is így csinálják, vagy ez csak felénk szokás?


2011. jún. 1. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Párszor már én is megnéztem, hogy lélegzik-e. :D
2011. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Az enyémnek ez a szokott póza: [link]

De gyakran alszik úgy is, hogy hanyatt vágja magát. A cicák szeretnek érdekes pózokba aludni, de hogy hogy tudnak így, azt nem tudom :D

2011. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak ugy pihenni. Ez nálluk normális. Napoznak:D
2011. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos macsekok:D
2011. jún. 1. 21:54
 6/6 anonim válasza:
szinte mindig. :D ráadásul az eddigi cicáim nem voltak annyira mély alvók mint a mostani. őt simán arrébb lehet húzni, tenni alvás közben, meg se mozdul csak nyúlik mállik mint a tészta. meg közbe hangosan horkol, az szünetel amíg mozgatod, aztán kezdődik újra. :D
2011. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!