Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás után a...

Az ivartalanítás után a varratszedésnél ugye nem altatnak? Fájni fog neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem altatnak, de egy-két perc alatt megvan, és nem fáj.
2009. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam hétfőn varratszedésen a cicámmal, nem kellett altatás, pár másodperc alatt kiszedték! :)) Meg sem szólalt a macs, szerintem ez nem fáj nekik, legfeljebb kellemetlen.
2009. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én állataim varratait mind én szedtem ki itthon, amikor aludtak. Sokkal kényelmesebb nekik, mint egy rendelő, vagy itthon, ha lefogja a doki. Az orvos másnap jött ellenőrizni, hogy minden rendben van-e.

Annyira nem fáj nekik, hogy általában fel sem ébredtek rá.

2009. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám egy 25kg-s németjuhász keverék kutyi és másfél éves volt mikor ivartalaníttattuk. Én csak néztem ahogy a dokinő szedte a varratokat. Feltettük a kutyát az asztalra, megkért engem, hogy emeljem fel az első lábainál. Így is tettem, a nő meg odahajolt és elkezdte szétvágni a varratokat, mejd kicsípkedni őket, mindezt a kutyám feje alatt, akin nem volt szájkosár. (kérésre küldök képet az eseményről:)))

Én tudtam, hogy nem lesz gond, de a a doki mitől volt ilyen bátor azt nem tudom. Szóval az enyém tűrte szépen, szerintem a tiednél sem lesz gond, és nem altatnak, az kéne még, amikor az elején elaltatták a műtéthez és ahogy eldőlt, és lefektettem, hát kinnt zokogtunk Párommal utána, mert borzasztó volt látni ahogy elaludt.. De szerencsére minden rendben volt..

2009. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, amikor ivartalanító műtét előtt összeesik... hát az iszonyat, én is sírtam nagyon, olyan rossz volt tartani az elalélt macskámat. :( Aztán mikor hazahoztam, itt botladozott, annyira rossz volt akkor is, feküdtem vele a szőnyegen és sírtam, mert láttam rajta, hogy nagyon nem érzi jól magát.


Egyébként valóban csak 1-2 perc, nálunk inkább másodpercekbe tellett csak, teljesen meglepődtem, hogy állta a sarat a macsek.

2009. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!