Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok még csinálni?

Mit tudok még csinálni?

Figyelt kérdés
3hetes kiscicákat hagyott el az anyukájuk,vettem a kicsinek tápszert,de egyszerüen nem fogadják el tejet isznak,adtam nekik junior kaját is össze nyomkodom villával és felhigitom vizzel,azt eszik,lehet bajuk?az istenért se akarják elfogadni a tápszert :(
2011. jún. 2. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hetesen amúgy is el kell kezdeni a táplálást. Bőven elég nekik a junior macskatáp. Tej sem való nekik. Vized adjál inkább, vagy kecsketejet.
2011. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adjál nekik tehén tejet fecskendőből.Én igy neveltem fel egy hófehér kandúrkát.De ha eszik a junior kaját - akkor minden rendben van. Tudják, hogy mi a jó nekik.
2011. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nekünk is voltak kismacskáink,akiket elhagyott az anyjuk.Ha isznak tejet,vagy valamit az jó,és ha nem akarnak,akkor szoptatni kell őket.Mi kecsketejet adtunk nekik,a tehéntej nem olyan jó.aztán szoptatás után,rákell nevelni őet a rendes kajára.
2011. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,nem tehén tejet adok nekik,cicáknak való tejet vettem,de ha az se jó akkor nem adom!Ugy sajnálom őket,hiányzik nekik az anyuk,meg persze nekem is hiányzik :(
2011. jún. 2. 14:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nálunk is árván maradt 3 kiscica ők is kb 3 hetesek voltak (elütötték az anyacicát) Nekem akkor azt mondta az állatorvos, hogy itassam őket nyugodtan tehéntejjel, és próbáljam meg valami kölyöktáppal megetetni őket. Hál istennek hamar elkezdtek enni. És gyönyörű nagy kandúrok lettek :)
2011. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A macskáknak való tej jó, de egyszer azt írod, hogy azt nem eszik aztán meg azt hogy igen? Ez zavart össze.
2011. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoval a tápszert amit vizzel kell higitani azt nem eszik,a cicáknak való tejet isszák meg a junior kaját is kezdik enni,remélem igy már értehető!
2011. jún. 2. 15:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebbenqa korban már vidáman elvannak junior konzerven. Napi 5-6x adj nekik keveset belőle 8 hetes koruktól pedig mehet a száraz junior is, csak eleinte keverve a konzervvel. Laktózmentes tejet vegyél a boltba, attól tuti nem fosnak(bár mint tudjuk csak a halál tuti, szóval valószínű). Amúgy minden ok
2011. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja! Azért írtam a laktózmentes tejet, mert a macskatej is az, csak dúsítva van vitaminokkal, és míg abból 2dl 2-3 száz HUF, addig a laktózmentes tejből egy liter annyi :)
2011. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aodok nekik 6 negyed 7 felé, 9kor délbe 3kor fél 7kor meg 9kor igy jó?
2011. jún. 2. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!