Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica etetés. Kunyerál, de...

Cica etetés. Kunyerál, de otthagyja. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A cica,mióta nálunk van reggel és este egy fél alutasakost kap,napközbe van kint neki száraztáp. Mindig is szerette,ette,kunyizott,nos most jön reggel kérni az adagját,de otthagyja pár falat után. Csinos,szép egészséges ivartalanított fekete kislány,aki mellesleg most igencsak vedlik. Mi legyen? Ne adjak neki alusat? Volt,hogy két napig nem kapott,harmadnap kisírta magának,megette a fél adag felét,a többi ottmaradt.
2011. jún. 3. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki kevesebbet. Ha nem eszi meg a fél adagot, akkor kapjon csak egy harmadot.
2011. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki, csak ha kisírja, akkor is csak keveset, ha eszi, akkor még egy keveset. De lehet, hogy a termékkel van a baj, én másikkal próbálkoznék, nálunk csak a csere segített.
2011. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is kevesebbet eszik, lehet, hogy a meleg miatt.


Add oda az adagját, a maradékot pedig tedd vissza, én is ezt teszem.

Én próbálkoztam mással is (nyers hússal), de azért sincs oda.

Ilyenkor esetleg újítok valami más(esetleg jobb) konzervvel, ilyenkor egy kicsit többet eszik:)

2011. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Változtass a kajáján, adj neki nyershust (disznót tilos,pl csirkemell egész olcsó:)) tejet tejfölt esetleg valami olcsóbb gagyi párizsit várárolj a boltban.:) És adj neki vizet is ekkore melegben:)
2011. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat, de ez az olcsó csirkemell nagyon lol :D

Én májat szoktam neki adni, meg belsőségeket, ilyesmit, nagyon szereti. De pl. ha csontos karajt veszek, odaadom neki a csontot belőle és azt is megeszi. Sőt ha van kinn cicakaja, és adok neki bármilyen husit, egyértelműen a husit választja :)

2011. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az enyém a husok közül csak a csirkemellsonkát eszi,jó pár dolgot kipróbáltam,de finnyázik. bezzeg a hills t megeszi,de annyi pénzem még nincs...
2011. jún. 4. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyedben belekukucsolnák azért a szájába is, nincs e fogínygyulladása, fogköve, fekélye, vagy csak valami bibi a szájába...
2011. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik cica csak akkor eszik ha ott vagy mellette. Ha elmész, ő is elmegy...mondjuk ha már nagyon éhes akkor eszik egyedül is :)
2011. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!