Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ilyet csinálni?

Lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Cicám 1 éves lány és nagy a szőre,nem győzöm fésülni nagy csomók jönnek ki belőle.Azon gondolkoztam hogy el lehetne-e vinni valami állatkozmetikushoz kicsit megnyírni a szőrét nem kopaszra csak kicsire megritkítani.Gyöngyösön vagy közelében csak most nyárra.
2011. jún. 5. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
hát persze hogy lehet...ha profi a kozmetikus és nem rontja el akkor természetesen:)
2011. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de télre ha nem nő meg és nem a házban van akkor halára fagyhat
2011. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
télen mindig a házban van
2011. jún. 5. 21:27
 4/9 A kérdező kommentje:
tudtok valami gyöngyösi állatkozmetikust?
2011. jún. 7. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jó trimmelőt, és jó fésűt veszel otthonra, Te is meg tudod csinálni...
2011. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet, nekem is lány cicám van, félhosszú-szőrű, becsomósodott neki is a szőre, úgy,h már nem tudtam kifésülni,elvittem tavaly nyáron kozmetikushoz, olyan cuki lett, mindig kiröhögtük szegényt :)

Pont jó is volt,mert nyár elején csináltuk,és mire jöt a tél vissza is nőtt neki ,sajnos :)

[link]

[link]

[link]

[link]


Most nyáron is gondolkozok rajta, csak ugye emiatt altatni kell,és azt nemigen szeretném ilyen sűrűn.

Gondolkoztam azon is,h én megcsinálom itthon, csak nem tudom,h mennyire hagyná,és ha összekaszabolom nem tudom milyen lesz :D

2011. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én Gyöngyösön nőttem fel, mi az Őrálló utcába, később az Angyal utcába vittük a kutyánkat. Hát, azt sajnos nem tudok, hogy macskákkal foglalkozik-e, de esetleg megpróbálhatod felhívni őket. Hú, csak sajnos most így hirtlen én sem tudom az elérhetőségüket, csak az utcanevekre emlékszem.
2011. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap 13:45-ös, remélem, nem bántalak meg ezzel, de nagyon nevettem, mikor megláttam a cicádat. :D Amúgy nagyon szép az első képen, meg a többin is cuki, csak valahogy olyan abszurd, ahogy kinéz. :D
2011. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem,nem bántasz meg :)

Tegnap már volt ebből pár vitám,nem azért lett megcsináltatva,mert olyan édes,hanem mert tényleg szükséges volt a szőre miatt

..de jól viselte :) Mi is kinevettük

2011. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!