Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Találtunk egy kis...

S. O. S. Találtunk egy kis cicát de szegény bolhás ha megfürdetjük utána kaphat 1 csepp bolhairtót, Vagy hány éves kortól lehet neki adni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 17:37
 1/9 anonim válasza:
szerintem egy allatorvost fel kelleni keresni evel a kerdessel mert aszt hiszem allergiasreakciot produka;hat szegeny cica.........azerty szep hogyu befogadtatok:-bd
2011. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kiscicát nem nagyon kéne fürdetni. esetleg borhairtó porral beszórhatod a nyakát, ahonnan nem tudja lenyalni, de biztosat állatorvos tud mondani, szerintem hívj fel egyet.
2011. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan 3-4 hónapos lehet azokat már szokták fürdetni ha jól tudom
2011. jún. 5. 17:50
 4/9 anonim válasza:

a cicusok nem szeretik a vizet, értsd meg:)

azok nem halacskák és rá van írva a bolha írtóra, h mennyi idös kortol lehet^^

2011. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meg az ilyen emberek se emberek, mint te :)
2011. jún. 5. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, meg lehet fürdetni, már , ha hagyja magát:) ennyi idős cica már kaphat a nyakába cseppentős bolhairtót.

de van a gyógyszertárban Neocidol oldat ampullás, ha azzal illetve abból pár cseppel fürdetitek, akkor egyéb kártevők is elpusztulnak. pl. rüh, atka.

az ne tévesszen meg, hogy rá van írva, hogy cicára nem való, nekem is az állatorvos adott 2 ampullát, hogy a kinti cicákat fürdessem meg benne.

semmi gond nincs vele, atka, bolha, minden elpusztul tőle.

szivaccsal óvatosan dörzsöltem a bele szőrükbe.

azóta úgy veszem, mert olcsóbb, mint a doki...:)

2011. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17:58 köszönöm a válaszod !!
2011. jún. 5. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:

A Frontline cseppeket már 8 hetes kortól rá lehet tenni a nyakára.


A cicák tényleg nem szeretnek fürdeni és felesleges is, szenvedés neki is, meg téged is jól összekarmol, ráadásul a bolhának nem árt semmit, hacsak nem bolhaírtós samponnal mosod.

2011. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neostomosan is jó a bolhák és minden más élősködő ellen. 500 Ft körül van egy ampulla, de azt hiszem 15 liter vízhez jó. Permetezni is lehet a cica fekhelye körül.
2011. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!