Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik ez a macskafajta?

Melyik ez a macskafajta?

Figyelt kérdés
A napokban volt az animalplaneten az a macskákat bemutató műsor, és mutattak benne egy különleges és új macskafajt, melyet egy amerikai nő tenyésztett ki. Azt hiszem összesen 17 ilyen kennel van, a cica pöttyös és nagy zöld szemei vannak: ha jól emlékszem, N-betűvel kezdődött a neve.
2011. jún. 5. 20:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még valami: egy amerikai nő tenyésztette ki, a macskának karcsú a testalkata és hatalmas elálló fülei vannak. :) Valami vadmacska ihlette meg a nőt, de a cicát pedigrés cicákból tenyésztette ki és az első igazi ilyen példányt megtartotta a saját kis kedvencének.
2011. jún. 5. 20:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik műsorban volt, a Must love cats-ben, vagy a Cat 101-ben? Hátha könnyebben rátalálunk:)
2011. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez az, amit sajnos nem tudok... Mert csak kattogtattam a csatornák között és ráfutottam. :) De szerintem nem a 101 cats volt, mert itt a tulajdonos mesélt, a 101 cats-ben pedig a macskaszakértők. Nem tudom, most úgy rémlik, hogy nincs N betű a nevében, és, hogy egy új macskafajta, illetve egy meglévő helyről kapta a nevét (?) volt valami fura a nevében, de most meg úgy rémlik, hogy nincs benne N betű.. :D
2011. jún. 5. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a savannah ugrok be amit a szervál ihletett. de lehet h másra gondoltál mert több olyan cicafaj van, amit vadmacska ihletett.
2011. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi, 'ugrok' helyett 'ugrik' :)
2011. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rágugliztam, de sajnos nem az. Ezek elterjedtebb cicafajták. :) De erről a s-betűről valami beugrott... minta a szeret szó benne lett volna a nevében... vagy valami erre hasonlító. :S
2011. jún. 5. 21:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megvan! A serengeti ez a fajta, de alig van róla adat az interneten.
2011. jún. 5. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhham:)

[link]

2011. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ashera, nem??
2011. jún. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, a serengeti volt amit kerestem. :)
2011. jún. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!