Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a kiscicáimnak?

Mi baja lehet a kiscicáimnak?

Figyelt kérdés

3 hónaposak. Az egyiknek elkezdett eléggé folyni a nyála, meg úgy tűnik, mintha fájna is neki a szája, mert nem hagyja, hogy oda nyúljunk,kicsit gubbaszkodik is...

A másiknak szintén folyt a nyála, de nem annyi, aztán pedig hányt valamennyit, nem sokat. Azóta ő jobban van...

Mi lehet a baj? Enni nem ehettek semmi olyat ami ezt okozta...

Lehetséges, hogy fogváltás miatt?


2011. jún. 6. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos!
2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia

Először én is a fogváltásra gondoltam, de nem értem, hogy az egyik miért hányt...

Talán összeszedett valamit. Az anyjuk rendszeresen velük van?

2011. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, ha volna normális állatorvos most hirtelen a közelben...


Nem tudom, hogy miért hányt... az anyjuk nincs velük, úgy kaptam őket. De van egy másik nőstény macskám, öregebb már, és ő szokta őket gondozni, mármint tisztitani őket, velük lenni, játszani, mintha az anyjuk lenne.. valamit tudok tenni?:S

2011. jún. 6. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit tehetsz, hogy minél előbb elviszed őket az állatorvoshoz. Ha nem megoldható, mert esetleg most hirtelen nincs rá pénzed vagy ma nem rendel a doki, akkor még ma hívd fel őt telefonon és mondd el neki is részletesen, hogy milyen tünetei vannak a kiscicáknak. Kérj tőle tanácsot, segítséget! Ő biztosan elmondja, mit tehetnél értük házilag, ha csak egy kicsit is lelkiismeretes és nem csak a pénz érdekli.
2011. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!