Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért morog a cicám kaja közben?

Miért morog a cicám kaja közben?

Figyelt kérdés
Sosem éhezik, mindig kap rendszeresen kaját, de amikor valami számára nagyon finomat eszik (nagyon drága cicatáp vagy, saját kajámból adok rántott halrudacskát, rántott májat, stb.) akkor evés közben morog. Egyszerű tápoknál meg egyszerűen csak eszi és kész.
2011. jún. 7. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nagyon ízlik neki és nem akarja hogy valaki elegye tőle:D Akár te:D Ilyenek a cicák:)
2011. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem morog, hanem dorombol. Legalábbis a mi cicánk evés, simogatás meg mindig dorombol.
2011. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább dorombol:)
2011. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem. Direkt most figyeltem, és szó szerint morog. Van amikor tényleg dorombol, pl. amig oda nem adom neki a kaját. Elkezdi enni, nagy csend, majd ha a közelébe megyek morog.
2011. jún. 8. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért morog ha a közelébe mész, mert fél h elveszed tőle a finom kajcsit:)

Hidd el, nekem is van macsekom ugyanez!

2011. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, akkor nálatok is az van, hogy biztosan elvette a kutya elől a tápot. Én is már várom, hogy a kutyám mikor kezd nyávogni, mert az meg a macskáéra hajt:)


Jó bocs, de olyan kihagyhatatlan volt:)


Nekem sok cicám volt, de ilyet még nem tapasztaltam.

2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!