Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáitok lefogynak nyáron?

A macskáitok lefogynak nyáron?

Figyelt kérdés
Az enyémek mindig. Olyanok mintha nem is kapnának enni. :S Ez normális?
2011. jún. 7. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, főleg a kandúrok ilyenek. Nem tudom miért van ez, de én is észrevettem.
2011. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor van a párzási időszak és az sok energiát kivesz belőlük. (harcok, szex,)
2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kandúrkám is csúnya most :) Télen mindig gyönyörű, jó húsban van, fényes bunda, kerek pofi, most meg tiszta seb, kosz, sovány...2 éves, tavaly még elkerültük ezt, de már megférfiasodott :)
2011. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém megeszi a bogarakat, és a kitintől szokott fogyni, de nem radikálisan.
2011. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A párzási időszak sokat kivesz belőlük de ők is érzik a meleget is. Az enyém ivartalanított nőstény és nyár elején a meleg miatt nem bír enni de én se mindkettőnket megvisel a hirtelen meleg. Ilyenkor lefogyik. Télen összeszedi magát. Ne aggódj ez normális. És a szőre is hullik rendesen nem győzöm fésülni.
2011. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 7. 22:54
 7/11 Toto652_89 ***** válasza:
Jön a sok cserebogár, a macska meg sokat megeszik belőle, mert szereti, A cserebogár tiszta fehérje, laktató és nem hizlal... ezért fogy a macskád... meg mindenkié :)
2011. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos igen, pedig exkandúr, ivartalanított, és fele akkora, mint télen :(
2011. jún. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam valamelyik igen, valamelyik nem...

De ez sokszor megtévesztő, hogy "lefogy", van aki csak elhagyja a téli bundát, tehát az alsó, pelyhesebb, szigetelő réteget... és már attól vékonyabbnak tűnik...

2011. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem pedig jó lenne :/ Van két cicám, az egyik kövér a másik sovány, mindketten ugyanazt a kaját kapják (jó minőségű) és mégis. Abban reménykedtünk, hogy majd nyáron le fog fogyni, ha majd sokat rohangálhat kint, de nem. Az állatorvos azt mondta, hogy adjunk nekik herélt cicáknak való tápot (mert ugye azok :D)de az sem jött be, ilyen kis pufika :P
2011. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!