Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Homo vagy biszexuális a macskám?

Homo vagy biszexuális a macskám?

Figyelt kérdés

egy bakmacska teljesen rá van kattanva az én kis kandúromra. eleinte azt hittem, hogy a másik macs erősebb az enyémnél (enyém még fiatalka), és ezért marad alul a "harcban", de nem! észrevettem, hogy úgy incselkedik vele, mint a nőstény macskák, és olvastam róla,hogy az állatok megtéveszthetőek. tehát mivel nőstényként viselkedik a macskám, ezért a másik hiheti nősténynek, és ilyenkor nem számítanak a "szagok".

szerintetek ez lehetséges?


2011. jún. 7. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én macskám is régen ilyen volt, csak ő a fivérével is ilyen volt, meg a szomszéd cicával is. Mióta ki van herélve már nem csinál ilyeneket a macskákkal. Csak velünk...
2011. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Kanos lehet, eléggé. :D

Nekem is volt egy ilyen macsekom, öt közül egy. És még bújós is volt, folyton hízelgett, beszélgetett velem; meg hisztizett, ha nem vettem ölbe (pedig 6 kilós keménykötésű kandúr volt). Szóval még "bu.zikámnak" is hívtuk. :)))

2011. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző, az én cicám is pont ilyen és ilyen is volt. A fajtársaira már annyira nem "nyomul", de velünk még próbálkozik xDD Ő is bújik ölbe stb. Mi is szoktuk buz.ikának becézni, és mivel Homér a neve Hominak, :D Ő is 6 kiló körül van ,de ő nagyon sovány egyáltalán nem kandúros, inkább kislányos, és a hanga is vékonyka :D Csak azért ilyen mert maine coon keverék, és hát elég nagy, de sovány, pedig ugyanannyit kap enni mint a másik cicánk, ő meg kövér(de nem "meleg", most például semmi se, mert kivannak herélve) :D
2011. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hehe :D ezt úgy képzeljem el, hogy pl a kezeteket meg akarja szexelni, mint a kutyák?
2011. jún. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!