Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért sántíthat 9-10 hetes...

Miért sántíthat 9-10 hetes kiscicám?

Figyelt kérdés
Kizárólag lakásban tartott cica, és délután vettem észre hogy sántít. Nem léptünk rá, és nem is vettem észre hogy baja esett volna. A jobb hátsó lábára sántít. Nem sír, jó kedvű, eszik-iszik, és csórikám játszana is, de inkább alszik :( Mondjuk eddig is sokat aludt, hisz picike :) Segítsetek, mitől sántíthat? Ha holnapra nem javul természetesen elviszem orvoshoz, de addig szívesen fogadok pár ötletet, tapasztalatot! Előre is köszönöm!
2011. jún. 8. 18:38
 1/6 anonim válasza:
Amikor mi hoztuk a kiscicát ide pár hét után az enyém is elkezdett sántítani, de csak 1 napig csinálta. Először nagyon megijedtem, én is úgy voltam vele, hogy várok pár napot és utána viszem orvoshoz, de szerencsére csak 1 napot sántított. :)
2011. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénk is kb ebben a korban ugrabugrált fel-le a bútorokon és egyszer megfájdul a lába. Gondolom meghúzódott egy kicsit. Egy-két nap múlva rendbejött.
2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem javul, vidd el. Az enyém is egyik napról a másikra sátikálni kezdett (ő is a jobb hátsóra). Nem mutatott fájdalmat, a doki azért adott neki egy antibiotikum-fájdalomcsillapító kombót. Azt mondta, lehet részleges szalagszakadása is. Ő olyan kis sete-suta egyébként, képes a szék mellé ugrani, meg leesni mosakodás közben a kanapéról. A sántikálás minimálisan megmaradt, de miután nem fáj neki, marad így. Mentett cica, fél éve van itt, lehet, hogy most jött ki neki valami régi sérülés.
2011. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én cicám is sántított egyszer, de neki fájt is, nagyon nyávogott, úgyhogy elrohantam vele az ügyeletre (vasárnap volt). Akkor azt mondta az orvos, hogy lehet hogy volt egy kis gyulladása, amit észre se vettünk volna, de mivel előtte pénteken kapott oltást, az felerősítette. Kapott fájdalom- és lázcsillapító szurit, estére már semmi baja nem volt :)

Ha nem múlik el, vagy levertté válna a cica, vidd el orvoshoz.

2011. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Az a lényeg, hogy jó kedvű.
2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Úgy néz ki helyrejött a lába :)
2011. jún. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!