Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiváncsi macskák lennének?

Kiváncsi macskák lennének?

Figyelt kérdés
A környékünkön él pár macsek, "vad"cicák, egyiknek sincs igazi gazdája. Na néha mikor elmennek elöttünk, vagy bejönnek a kertünkbe, a nyomukba szegődök, mikor meglátnak, egy picit távolabb mennek, majd leülnek és onnan pislognak. De ezt nagyon hosszú ideig. Olyan aranyosak, ilyenkor mi játszódhat le a fejükben?
2011. jún. 8. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a macska a világ legkíváncsibb állata.
2011. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom azon gondolkodnak, hogy mi a túrónak mész utánuk.
2011. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy kérdés kattog a macsek fejében: ad kaját vagy nem ad kaját?
2011. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan aranyos kérdés volt:)Amúgy valószínű hogy érdeklődnek hogy mit csinálok vagy tényleg éhesek.:)
2011. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aranyos volt a kérdés is,meg a 2.válaszoló is :) ezt fel kellett pontoznom :P
2011. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit bizalmatlanok, de szeretnének bizalmasak lenni...hátha enni akarsz nekik adni...
2011. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokig félnek, félig meg legszivesebben hozzádszegődnének. Főleg ha ennivalot észlelnek. Nekem is volt egy ilyen cicám, igaz őt direkt egy helyröl hoztam. Nagyon vadak voltak, 3an 3felé szaladtak. Kettő oda is lett, de az egyik, egy fekete mindig visszajárt. először lopva csent pár falatot, majd egyre közelebb. pár hónap mulva már vissza is nyávogott nekem.. Kitartottam,hivogattam,és egy évre rá megszelidült. ő volt a legbújósabb macsek a családban.
2011. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak abból indulok ki, hogy amikor hazamegyek, a cicám egyből a táskámat kutatja, hogy mi van benne :) Ha valami új dolog kerül a lakásba, egyből végigszaglássza, nézegeti.

Szóval szerintem baromi kíváncsi állatok, de én csípem bennük ezt a tulajdonságot! Olyan aranyosak :)

2011. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!