Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt a macskám?

Miért csinálta ezt a macskám?

Figyelt kérdés

A mappámat rendezgettem, ki voltak terítve a rajzaim (A2-es méretűek) a padlóra. Egyszer csak beszaladt a macska, és lefosta a hozzá legközelebb lévő rajzot.


Gúnyos és vicceskedő válaszok nem érdekelnek. Egyébként szobatiszta macska.


2011. jún. 9. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit ehetett ami meghajtotta.

vagy esetleg nem nyerte el a teccését a rajzod, és így próbálta kifejezni. (de ez utóbbit nem tartom valószínünek).

2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mivel rajzoltál, de lehet, hogy annak a szaga dühített fel ennyire, hogy odatette a névjegyét.

azért ne bántsd, csak neki valamiért nem tetszett.

2011. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom bántani, csak egy ötórás grafitrajzom ment tönkre.

DE, a lényeg. Miért rohant be, hogy aztán a szoba közepére tojjon, mikor van neki direkt olyan hely, ahol a dolgát végezheti?

2011. jún. 9. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes,a miénk meg a táskákat szereti lepisilni (nöstény)...
2011. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A cicák észjárása sokszor megfejthetetlen számunkra.

ilyen "azért is mellészarok" dolgokat általában sértődöttségükben szoktak csinálni.

lehet, hogy mérges volt, hogy Te csak rajzolsz, rajszolsz

nem őkelmével foglalkozol. kézenkekvő volt neki a földön

lévő rajzod a bosszúállásra.

nekem egyszer a vadiúj ikeás szép kis piros szőnyegemet

rakta meg, és még össze is csomagolta.ő az új szőnyeg szagát nem bírta, és meg szarszagtól ájultam be, és méregtől.még jó, hogy mosható volt.

elhiszem , hogy nagyon bosszantó, hogy tönkre tette a munkád.

üdv-cicás-

2011. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem fel akarta hívni magára a figyelmet, ha az enyém labdázni akar nem ám idehozná a labdát, v nyávogna kettőt....neeeeem elkezd rombolni. Olyankor játszom vele. Lehet a tied is játszani akart, v h szeretgesd. De jó gyorsan cselekedhetett ha nem tudtad megakadájozni... :D Bocs de nagyon vicces, mmint ha nem vesszük azt a részét h sz.ba ment a munkád :D
2011. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasmenése volt, és azt akarta, hogy tudj róla?


A mienk pl. az első 4 hányását mind az ágyra végezte, a szemünk láttára. Mondjuk, az utolsónál már csak ott nyitott, aztán elindult kifelé, és a nagyja a folyosón landolt. Tehát van fejlődés, anélkül, hogy fenyítettük volna. Viszont jó egy éve nem hányt, ha megint betojna tőle, talán ismét az ágyon nyitna...

2011. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!