Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a macska a lakásba...

Miért pisil a macska a lakásban a csatornafedő rácsra?

Figyelt kérdés
Nincs büdös,nem érezni csatornaszagot,mégis odapisil rendszeresen,pedig tiszta az alom...A másik,de szerintem ez az egyik másik cicánk( nöstény,nem ivartalanított),amelyik a szekrényen a táskákra pisil rá.Ma reggel amikor megfogtam a táskámat csupa pisi volt,dobtam a mosógépbe...Nem értem miért csinálják ezt...
2011. jún. 9. 15:34
 1/5 anonim válasza:
A táskás így fejezi ki mélységes utálatát. A másik pedig azért pisil a csatorafedélre, mert meleg. Értsd ahogy akarod!
2011. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces :D:D:D:D
2011. jún. 9. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is várom a választ! Nekem is csinálják mindkét leírt helyet!!!

A táskát nem értem, mert nem csak olyat pisiltek le, ami "Énszagú", hanem tisztát is. Igaz ez időszakos, van hogy egyáltalán nem csinálják... A csatorna lefolyó rács a fürdőszoba földön, meg most a legújabb divat két cicámnál...

Talán érzik belőle a csatornaszagot, meg a mi ürülék szagunkat, és azt gondolják, akkor nekik is oda kell?

Vagy a saját szagukat érzik onnan? Ugyanis az alomtálcáikat mikor elmosom, és fertőtlenítem, akkor abból a szag, ugye lejuthat a csatornába...amit én ugyan nem érzek, de nekik jobb a szaglásuk...

2011. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én macskám is pisilgat szekrényre,sarokba,fürdőbe...wc mellé kakil,pisil (alom rendszeresen takarítva).Ő mondjuk nem ivartalanított kandúr.De én olvastam bosszúból és vagy utálatból teszik!!!! mert nekem ez nem kandúr jelölgetés mivel nem csak spriccel keveseket ahogy a kandúrok szoktak jelölgetni hanem nagy tócsákat csinál. De van két nem ivartalanított nőstényem és ők soha nem pisilnak alom mellé.
2011. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy utálna minket,befogadtuk,megmentettük az életét...szép karriert futott be...árokból a franciaágyig...ha kaját lop,(mert ez a tulajdonsága megmaradt,hiába kap rendesen enni...),akkor sincs bántva,ő már csak ilyen...
2011. jún. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!