Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám sokat nyalogat,...

Ha a macskám sokat nyalogat, az azt jelenti, h szeret?

Figyelt kérdés
Vagy ezt csak az emberek mesélik be maguknak és igazából csak ízlik neki a testápolóm/alapozóm...stb
2011. jún. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem éhes.

Etesd meg

2011. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet a törődés jele, mosdat.
2011. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem éhes :D Ott a kajája a tálban. Szerintem inkább olyan mintha fürdetne, mint amikor magával csinálja, szóval lehet h a 2.nak van igaza :)
2011. jún. 9. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán sóhiánya van. A bőröd sós, ezért így tudja megszerezni a napi sószükségletének egy részét. Megpróbálhatsz hetente 1-2 alkalommal késhegynyi sót tenni az ételébe.
2011. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért a macskakajában nincs elég só? Prémium tápot kap, konzervből is prémium van előtte.
2011. jún. 9. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A sónak köze van hozzá, mert az enyém is többet nyalogat nyáron. De ez nem azt jelenti, hogy sóhiánya van, hanem azt, hogy a só finom :)
2011. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nincs ebbe semmi rejtély...igen szeret!

A mosdatás a macskák közt az összetartozás jele, és a kapcsolaterősítés miatt csinálják, ahogy a fejük összebökését is. Ez olyan mint a majmoknál a kurkászás.

Szóval ezt a csinálják az emberrel is. nekem is van aki csinálná, van a ki nem. Azért csak csinálná...mert én nem hagyom. Dörgölőzhet, bújhat, megbökhet, de a váladékaikat nem viselem el magamon..

:-)))))))))))

2011. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!