Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom megnezni, hogy a...

Hogy tudom megnezni, hogy a macskam kandur-e vagy nosteny? Vagy valamibol az latszik?

Figyelt kérdés
Kerem segitsenek!
2009. márc. 20. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a kandúrnak látszik a zacskója, és markánsabb a feje, az orránál egy kicsit púposabb

üdv kispetya

2009. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hogy kiscicáról van-e szó mert azt nem írtad de itt megnézheted


[link]


üdv kispetya

2009. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Minek tart macskát az olyan, aki azt se tudja, hogy a feneküknél kell keresni a különbséget? Már a pár napos cicán is látni, hogy micsoda. Az embereknél azért remélem felismeri a férfiakat meg a nőket...
2009. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló! Kismacskáknál bizony sokszor alig lehet látni a különbséget. Az én 4 hetes cicámról még az állatorvos sem tudta biztosan eldönteni, hogy milyen nemű! Csak pár hét múlva vált nyilvánvalóvá, hogy kislány. Úgyhogy ez nem olyan egyszerű, mint gondolod.
2009. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egyszerű eldönteni kiskorukban... nagyobb korukban a kandúroknak szélesebb a feje és vaskosabb az orra, sőt még izmosabb is, mint a lány cica
2009. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig 53 kidobott cicát neveltem fel, volt köztük bőven újszülött is... És nem úgy értettem, hogy egy szempillantás alatt megmondom melyik micsoda, de ez a kérdés igen hülyén van megfogalmazva. Se a cica kora, semmi, így nem csoda, ha valaki félreérti. Bocsi.
2009. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám kicsi karcsú a feje sem nagyobb és kandur .A nagyon pici cicáknál a nőstény nemiszerve hátrébb van mint a fiúnál a fiúknál meg a herék helyénél kicsit sötétebb a szőr
2009. márc. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!