Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Hogy tudom megnezni, hogy a macskam kandur-e vagy nosteny? Vagy valamibol az latszik?

Kerem segitsenek!

2009. márc. 20. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok

a kandúrnak látszik a zacskója, és markánsabb a feje, az orránál egy kicsit púposabb

üdv kispetya

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2009. márc. 20. 16:44 Privát üzenet

nem tudom hogy kiscicáról van-e szó mert azt nem írtad de itt megnézheted

[link]

üdv kispetya

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2009. márc. 20. 16:48 Privát üzenet
Minek tart macskát az olyan, aki azt se tudja, hogy a feneküknél kell keresni a különbséget? Már a pár napos cicán is látni, hogy micsoda. Az embereknél azért remélem felismeri a férfiakat meg a nőket...

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2009. márc. 21. 12:50 Privát üzenet
Kedves utolsó válaszoló! Kismacskáknál bizony sokszor alig lehet látni a különbséget. Az én 4 hetes cicámról még az állatorvos sem tudta biztosan eldönteni, hogy milyen nemű! Csak pár hét múlva vált nyilvánvalóvá, hogy kislány. Úgyhogy ez nem olyan egyszerű, mint gondolod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2009. márc. 21. 14:10 Privát üzenet
Tényleg nem egyszerű eldönteni kiskorukban... nagyobb korukban a kandúroknak szélesebb a feje és vaskosabb az orra, sőt még izmosabb is, mint a lány cica

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2009. márc. 21. 20:49 Privát üzenet
Eddig 53 kidobott cicát neveltem fel, volt köztük bőven újszülött is... És nem úgy értettem, hogy egy szempillantás alatt megmondom melyik micsoda, de ez a kérdés igen hülyén van megfogalmazva. Se a cica kora, semmi, így nem csoda, ha valaki félreérti. Bocsi.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2009. márc. 21. 23:50 Privát üzenet
Az én cicám kicsi karcsú a feje sem nagyobb és kandur .A nagyon pici cicáknál a nőstény nemiszerve hátrébb van mint a fiúnál a fiúknál meg a herék helyénél kicsit sötétebb a szőr

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2009. márc. 29. 06:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudom megnézni, hogy milyen nemű a kismacska?
Hogy kell megnézni a macska nemét?
Miért nem képesek megnézni a gazdik, hogy mit adnak a macskának enni?
Mit csináljak vele? Tegnap pörköltet adtam tésztával a cicámnak és lehet, hogy túl füszeres volt neki mert ma amikor reggel mentem megnézni mindenfele kihányta és azóta se evett...
Reggel láttam egy kérdést itt, valaki macskát keresett, most miért nem találom? Nem tudom megnézni, válaszolt-e a kérdező, és kell-e neki a felajánlott macsek.
Légyszi rakjatok fel cicacsontváz képet? (a testfelépítését akarom megnézni! )

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!