Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak az egyik lábával...

A macskámnak az egyik lábával valami történt! Emelve húzza, fáj neki ha hozzá érek. Nem tudom mi lehet a baja? SOS

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem eltört. tudom, hogy drága, de lehet, hogy meg kéne nézetned!
2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon, mindenki elment és nem tudom mit csináljak... Sietnek haza azt ennyi... Nem tudom elképzelni hogy törhetett el neki:(
2011. jún. 10. 13:54
 3/12 anonim válasza:
addig nem tudsz pedig vele mit csinálni, amíg az orvos meg nem nézi. ha tudod, fektesd le, mászkáljon minél kevesebbet és ne nyúlj a lábához, mert lehet, hogy még nagyobb kárt tesztel benne. nem tudom, hogy szabad-e, de vidd be a házba és figyelj rá vagy rakd az öledbe vagy nem tudom. a lényeg, hogy ne mászkáljon!
2011. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rendben
2011. jún. 10. 14:00
 5/12 anonim válasza:
na, hogy van a cicád?
2011. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Honnan tudjam hogy eltörött-e a cicám lába? A hátsó lábára sántít! Nem tud rá állni sem! És bevan neki dagadva! :-S Mikor fog meggyógyulni?"

Ez nem Te voltál?

2011. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nincs eltörve a lába.A combizom rostjai ellazultak vagy húzodtak.Azt ajánlom valahogy pihentetsd a macskádat és ne történjen olyasmi amiben megerölteti magát...
2011. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem jobban van, ott ahol fáj a lába, találtam 1 pici zöld bogáncs féleséget, nagy nehezen kiszedtem neki, nem lehet hogy zavarta és elkezdte harapdálni, karmolgatni hogy jöjjön ki, de nem sikerült neki?? Azt a kérdést nem én írtam ki.
2011. jún. 11. 11:10
 9/12 anonim válasza:
Az én cicámnak többször volt ilyen, valószínűleg nem tört el 1 héten belül minden újra rendben lesz
2011. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pataki Éva válasza:
Szia! Hát nekem két problémám volt eddig ilyen, az egyiknél rosszul esett és kificamodott a lába, máskor meg valami harcban megsérült, de az látszik. Illetve volt még egy, valami megszúrhatta az orvos szerint, és begyulladt az ízülete...akkor injekciókat kapott. Az én cicám kinn él, tehát több variáció is előfordulhat vele.
2011. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!