Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! Hol találok olyan...

S. O. S.! Hol találok olyan dokit aki házhoz jön és meg tudom vele beszélni, h 2-3 részletbe kifizessem az ellátást?

Figyelt kérdés

A fiam cicája tegnap óta fekszik,a hátsó lábaival lehet valami.Verekedett egy másik macskával,vagy egy kutya kapta el vagy talán egy kocsi üthette el.egy ismerősöm meg nézte,belső vérzése nincs.Szeretjük a cicát,nem akarjuk elveszíteni őt.nagyon sajnáljuk!!enni,inni eszik.

Segítsetek nekünk!!!


2011. jún. 12. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állat-orvosok is beosztják egymás között az ünnepi ügyeletet, valahogy kotord ki, hogy a te lakókörzetedben egyébként normál hétköznapokon hol van állatorvosi rendelő, és próbáld meg azon a telefonszámon. Ki szoktak menni hívásra.
2011. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
ilyen h 2-3 részletben fized ki ilyen nincs!
2011. jún. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ügyeletes orvosok mindig vannak ugyhogy hívd fel valamelyiket és mond el mi történt.Ha normális állatorvos aki az állat egészségét helyezi előtérbe akkor vállalja részletfizetéssel is.Mi is jártunk így 2évvel ezelőtt,hogy sajnos pár nap volt fizetésig és nem tudtam fizetni aznap amikor bevittük a kutyámat az állatkórházba de muszáj volt mert csúnya seb alakult ki a hátán.Azt mondták az állat a fontos és az ő gyógyulása.Ellátták és én pár nap múlva rendeztem a tartozásomat.

2011. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden orvossal meg lehet beszélni,hogy majd később fizetsz.

De a macskát lehet,hogy be kéne vinni röntgenre,jobb lenneha kiderítenéd ki ügyel, felhívnád és megkérdeznéd mi legyen.

2011. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!