Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj történt, mit tegyek?

Baj történt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A macskám szétrágott egy világítós kapásjelzőt, amiben ideig-óráig világít a folyadék. Nagyon habzott a szája, gyorsan kimostam ahogy tudtam, mit tehetnék még? Ugye nem mérgező?
2011. jún. 12. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy mérgező, azt hiszem ilyen van a disco-s világítós kütyükben is, én egyszer olyat rágtam szét, és nyeltem is le belőle véletlenül. Semmi bajom nem lett,de ha észreveszed,hogy valami nem stimmel a cicuval, vidd orvoshoz. Vagy esetleg hívd fel a dokit,és kérdezz rá,ő megmondja.
2011. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtatott egy kicsit. Állatokra sem lehet veszélyes?
2011. jún. 12. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ilyen tapasztalatom nincs.:) A macsekok viszont baromi szívósak,ennyit tudok. De mondom ha aggódsz,hívj fel egy állatorvost, és majd elmondja,kell-e tenned valamit.
2011. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de nem elérhetőek :( Perpill nincs semmi baja, csak alszik. Remélem nem lesz belőle semmi.
2011. jún. 12. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond. Ha esetleg van otthon aktív (orvosi) szén, adhatsz neki. De én úgy gondolom,hogy az mennyiség,ami bejutott, nem tesz benne kárt. Szerintem ne aggódj. Szorítok azért, és holnap írhatsz,hogy minden ok-e.:) Minden jót nektek!
2011. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz vele. Hiszen a "macskáknak 9 életük van":)
2011. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz semmi baja, de ha meg akarsz nyugodni kis tejet adj neki, mert az semlegesít minden ilyen anyagot, de tényleg csak minimálisat, mert hasmenése lehet tőle (Bár az én cicámnak sosem volt..) Ismerősöm macskája egyszer a festéket nyalta le a falról, és a tej segített neki.
2011. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tejet is adtam neki, és nincs semmi baja, ugyanolyan rossz, mint eddig :)
2011. jún. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!