Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám "megfogni" a...

Hogyan tudnám "megfogni" a macskám hasát?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy ne legyen fosos.... :( kapott már rendes hashajtót, vírusölőset is. 1 hónapos kiscica, whiskas junior és kitekatt száraz tápot eszik. semmi tejeset nem. Csak vizet iszik.
2011. jún. 12. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki minőségi tápot, vagy főtt csirkehúst adj, mert ezek a tápok ...t se érnek, alig van bennük fehérje.
2011. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne ha nem mindig ugyan azt adnál neki :)
2011. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt amit adsz neki nem érnek semmit nagyon csak túl van reklámozva.
2011. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keverj az ételéhez főtt rizst, az segíteni fog. Én egy pici széntabletta port is kevertem anno a hozzánk került hasmenős cica ételébe. És még ami fontos: ne fogdossátok, simogassátok a pici cicát. Az anyacica úgy serkenti a bélműködését, hogy sokat nyalogatja, emiatt az emberi simogatás is reflexet vált ki.
2011. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajj rosszul írtam nem hashajtót kapott hanem hasmenés gátlót, (széntablettát) én azt hittem ezek a minőségi tápok amiket a tv reklámoz de úgy látom tévedtem...:( hát köszi mindenkinek a tanácsokat!!!!!!!!
2011. jún. 12. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A whiskas meg a kitekat tele van ízfokozókkal és mesterséges anyagokkal, jó részt ezek teszik ki a kaja összetételét, ilyet nem hogy kifejlett, de pici cicának sem ajánlott adni.
2011. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jártas a tápokban akkor ajánlom az orijent és a royal canint, nálunk kutya-macska ezen él, és minden rendben :)
2011. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!