Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Puskalövés érte a macskánkat,...

Puskalövés érte a macskánkat, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van lehetőség állatorvost hívni, a cica sántít és az első lábán ott a kis golyó, amivel eltalálták. Mit tegyek, nagyon aggódok érte!
2011. jún. 12. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs lehetőség orvost hívni? Képzeld magad szegény cica helyébe. A golyót ki kell venni, mert elfertőződhet, ráadásul nagyon fájhat a cicának. Írod, hogy aggódsz érte, akkor miért nem segítesz rajta? Ki volt az a barom, aki meglőtte, mert fel lehetne jelenteni?
2011. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
megmondod hol laksz és megmondjuk, hol a legközelebbi állatorvosi kórház vagy ügyelet
2011. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hívj állatorvost
2011. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első : Miért?

2.: Valószínűleg a szomszédok, ők nem állatbarátok, megölik a születő kiscicákat is, hihetetlen érzéstelenek. Nagyon rosszindulatúak, másik macskánkat nagy valószínűséggel megmérgezték. Teljesen ki vagyunk miattuk. Faluban élünk, állatorvost már próbáltunk hívni, de azt mondta, hogy mára már betelt. Félek, hogy holnap már késő lesz.

2011. jún. 12. 18:42
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs h nem nagyon lehet állatorvost hívni..nem egy kis megfázásról v vmiről van szó h ráér halogatni keddig ,v el is lehet felejteni..ha ilyen probléma van, akkor bizony ki kell fizetni azt a 10-15 ezer forintot állatorvosra..akkor is ha nincs, meg kell oldani..nekem sincs sok pénzem, szóval nem beszélek könnyen..de ha felelősséget vállaltál egy állatért, akkor ne csak sajnálkozz, hanem tegyél is érte vmit..
2011. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok..közben válaszoltál..mellettetek lévő falukban is biztos van állatorvos, próbálkozz:)ha telefonon nem lehet utolérni és nincs is kocsitok, vki a faluból biztos segít rajtatok h elvizs pár közeli faluba, amíg találtok orvost:)
2011. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és a szomszédot jelentsétek fel..meg szólj állatvédő egyesületeknek is az ügyben..ha más nem, facebookon találsz egy csomót, pl a radikális állatvédőket, v a tetovált állatvédőket
2011. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy konkrét bizonyíték nincs, hogy ők voltak. DE én tudom, hogy csak ők lehettek.
2011. jún. 12. 18:47
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Bazzeg nem vagy semmi,mivan ha elvérzik vagy elfertőződik és elpusztul?,ha az én kutyusomat lőtték volna meg én az ország másik végébe is elvinném állatorvoshoz,nem itt teszetoszáskodnék a neten!
2011. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Burny bácsi a te nyakadat kéne kitekerni.
2011. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!