Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baba cica etetése. De hogyan?

Baba cica etetése. De hogyan?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen idős lehet,még szopni akar csak,a szemei már kinyíltak.Tán 2 hetes körül.Az anyja otthagyta,fecskendőből nem fogadja el az ételt.Egyéb ötletek?
2011. jún. 13. 07:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Cumi? Mi a kis kecskéket cumiztattuk, és simán megitták.
2011. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És milyen cumi?Honnan szerezzem be?
2011. jún. 13. 08:04
 3/19 A kérdező kommentje:
Pláne ma...ma 7:10kor már felzargattam az ügyeletes gyógyszerészt fecskendő miatt :)
2011. jún. 13. 08:04
 4/19 anonim ***** válasza:
cumi...meg vigyétek el állatorvoshoz,mert lehet,hogy nem szeretethiányból nem eszik
2011. jún. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hh milyen cumi? Mint a kisbabáknak, olyan cumi. Patikában biztos van kisebb lyukú, amin nem dől úgy ki a tej. Mellesleg ne zavarjon, h felzargattad a gyógyitárat, azért ügyeletes, h ünnepnapon is segítsen.


Utána meg minél előbb állatorvos, h ajánljon valamit. Nekem is volt ilyen bajom, és kissé drasztikusan oldottam meg, de végül is evett a macsek. Belespricceltem a szájába, és egyszerűen nem hagytam, h kiköpje. Kénytelen volt lenyelni... egyszer sem fulladt, ment neki félre, bár a szívem szakadt meg közben, mert láttam, h rossz neki. Viszont életben maradt.

2011. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért értetlenkedtem,m az vhogy elég nagynak néz ki.De akkor meglesz.Ha délutánig nem eszik akkor hozok azt és próbáljuk azzal.

köszi :)

2011. jún. 13. 08:20
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Kis kreativitást vigyél bele kérdező..


Van otthon sziloplaszt? Hát szívószál és gumikesztyű?


Csinálj belőlük műmacskacsösöt!

2011. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó ötlete is jó, csak a szívószállal vannak fenntartásaim, abból zúdul a tej.

Viszont ha a g.kesztyű egyik ujját tűvel kiszúrod, az okés lehet. Sőt, ha abba töltöd a tejet, h onnan szívja ki, az is jó, és még cumi sem kell. (Habár azért necces, mert ehet, undorodni fog tőle a szaga-íze miatt. De 1 próbát megér.)


Vagy az nem működik, h az ujjadra cseppentesz tejet, és hagyod, h lenyalogassa? Időigényes, de hatásos lehet. Persze vigyázz, h ne folyjon le az ujjadról a tej.

2011. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lehet állatpatikában direkt kisállatoknak való cumit, cumisüveget kapni.

Addig is a "deasztikus"fecskendős megoldást javaslom én is, mert az mércés, és nyomon tudod követni, megette-e nagyjából az adagját. Oldalról kell a szájába dugni, lehet, azért nem fogadja el, mert nem tudja, mi történik vele, nem hasonlít a cicihez.

Próbáld ennek ellenére is apránként a szájába fecskendezni az ételt, majd megszokja, s elfogadja így is.

2011. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
...drasztikus...
2011. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!