Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek felgyógyul a cicám?

Szerintetek felgyógyul a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap szóltak utcabeli gyerekek,hogy találtak egy lebénult cicát.Az enyém volt az.A hátsó részét maga után húzta,a hátsó lábaira nem tudott ráállni,de néha egy kicsit mozgatta őket,mintha nyujtóztatná.Azonnal hívtam hozzá az állatorvost,aki megvizsgálta,és azt mondta,nincs lebénulva (vagy legalábbis nem teljesen),mert akkor nem tudná ennyire se mozgatni a lábát.A doktor szerint valami elcsaphatta,vagy ráüthettek.Egyébként figyel,néz,elég éber,enni is evett egy kicsit,de inni nem akar.A ti cicátokkal volt már hasonló?Szerintetek rendbe jön?Nagyon félek hogy el kell altatni.
2011. jún. 13. 10:33
 1/5 werty007 válasza:
Én még nem jártam így. Remélem, hogy rendbe fog jönni.Annyit tudok ha csak az egyik lába is rendbe jön akkor nem kell elaltatni mert a macskák 3 lábbal is jól érzik magukat. És ép úgy fog szaladgálni mint ha 4 lába lenne.
2011. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.Én is remélem,hogy rendbe jön szegény.
2011. jún. 13. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már úgy, hogy az ivartalanítás ellenére alaposan elagyabugyálták a kandúromat:(

Hiába hívtam, nem tudott előjönni. A másik cica mutatta meg, hol fekszik:)

Ő sem tudott ráállni az egyik (vagy mindkét)hátsó lábára, amúgy szintén éber volt és eszegetett.

100%-osan felépült.

Szerencsére a házicicák szívósak.

Remélem, a tieddel sem lesz semmi baj.

2011. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szegény cicus.:(Annak nagyon örülök,hogy felépült a cicád.Remélem,az enyém is felfog.Köszönöm a válaszodat.
2011. jún. 13. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én cicámat elütötte az autó, ő is hasonlóan viselkedett, bár az egyik lábát mozgatta egy kicsit. Ki voltak eresztve az udvarra a testvérével, és már elég sötét volt amikor hazaértek. Mikor kinyitottam az ajtót, hogy beengedjem, rám nézett és nyivákolni kezdett, a hátsó lábait nem mozgatta, de valahogy mégis feltudott mászni a teraszra (pedig van kb. 5 lépcső fok). Lefürdettük nagyon óvatosan, mert összecsinálta magát, és este tízkor irány a doki. Megvizsgálták, megröntgenezték és kapott sokkterápiát, meg infúziót. Kb. hajnali 2-ig tartott a kivizsgálás, és a doki azt mondta, hogy hagyjuk ott a kórházban. Másnap hívtak minket, hogy nincs belső vérzése, de letört a forgójából egy darab. Megműtötték, de a műtét nagyon drága volt (kb. 80.000Ft, ha nem több), és 1 hónapig vissza kellett járni a dokihoz. Mára már teljesen felépült, de a szőr még mindig nem nőtt meg olyan hosszúra a lábán, mint volt. Nagyon remélem, hogy a Te cicádnak nem kell ezt átélnie, és hamar rendbe jön :)
2011. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!