Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon vemhes a cicám?

Vajon vemhes a cicám?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy cicát pár hete,pont akkor tüzelt. Behoztam,próbáltam elzárni. Most nézem,hogy a cicije körül nincs annyi szőr,vagy nem is tudom hogy mondjam. Szóval látszanak a cicijei, ha hanyatt fekszik,eddig viszont nem látszottak.

A másik bibi,hogy most kell mennem nemsokára egy másik cicusért,akkor lesz 6 hetes. ( anyu szomszédjában született,és ha nem hozom el,megölik. ) Ha elhozom,és elzárom őket egy ideig külön,megszokják majd egymást? Ha lesznek kiscicák,akkor kb. addig tartsam külön őket,amíg azok is nem lesznek 4-6 hetesek?

Az nem számít,hogy mennyi cicc lesz,elférnek bőven,és természetesen tervben van az ivartalanítás is,csak ugye amikor befogadtam nem volt hirtelen annyi "felesleges" pénzem.


2011. jún. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
most is ivartalaníttathatod
2011. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Niky emo girl ***** válasza:
igen most is lehet :) de ha elhozod a másik cicust akk mostmutasd meg őket egymásnak mert nagyobb az esélye hogy 1kölyököt elfogad mint hogy ha már nagylesz a másik is
2011. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek. Én nekem az olyan,mint a gyilkosság. Embernél is abortuszellenes vagyok, állatnál is.

Inkább fizetek majd többet,és több cicát ivartalaníttatok,és költök rájuk mindenestől többet,de nem ölöm meg őket. Van 2 kutyám, kecskéink, elfér mellettük még pár cica is.

2011. jún. 13. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Ivartalaníttatás akár most.

Össze szoktatás: a 06-01 19:17-es vagyok http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1852289-bant..

Ja, és valóban jobb minél hamarabb elkezdeni, de figyelj jobban oda, mert a nagymacska elmenekülhet, vagy bánthatja a kölyköt, mert védi a hasában lévő saját kölykeit. Bár az is lehet, hogy gond nélkül megoldódik.

Ja, és még annyi, hogy ha megoldható a kiscicának jobb, ha 8 hetesen van elválasztva az anyjától.

2011. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy a 6 hetet engedte,4hetesen akarta odaadni,csak kikönyörögtem,hogy ne. És ugye pont akkor találtam a másikat is.


De akkor a cicik alapján most vemhes?

2011. jún. 13. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé valószínű, hogy vemhes.

Össze fog szokni a kiscicával,ne aggódj. Majd Te látod, milyen ütemben lehet őket szoktatni. A kiacica megszokik bármit, a nagyobb meg nem szokott kiscicákat bántani. Nekem legalább is még nem volt ilyen tapasztalatom. Max. fúj rá, de attól még előbb-utóbb összeszoknak majd.

2011. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!