Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy oldjam meg amíg nyaralok?

Hogy oldjam meg amíg nyaralok?

Figyelt kérdés
Jön a nyár, és szeretnék menni nyaralni távolabb, legalább 1 hétre. Van 1 cicám, több mint 1 éve van velem, és nem volt még olyan, hogy 1 napig ne látott volna. Nem tudom hogy kire bízzam, és a másik baj meg az, hogy éjszaka jönnek az idősebb macskák, és bántják. Olyankor én szoktam hozzá lemenni, elkergetni a nagy macskákat. És persze napközben is figyelni kell rá, enni, inni kell neki adni stb... Van itthon olyan aki vigyázna rá, de bennük nem bízom meg, rugdossák a cicát, állatkínzással fenyegetőznek, enni sem adnának neki. És nem tudom, hogy hogyan tűrné, hogy se simogatás se semmi. Másra nem tudom bízni, mert mást, akit ismerek, nem nyúl a macskákhoz, vagy nem szereti. Szeretnék kikapcsolódni több napra, és most nehéz helyzetben vagyok :/ Hogyan oldanátok meg?
2011. jún. 13. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Macskapanzió


2. Vinném magammal

2011. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ideköltöztetek egy rokont/barátot ha nyaralni megyek. I
2011. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
merre laksz? nincs egy olyan ismerősöd vagy rokonod aki egy hétre elvállalná? vagy esetleg tényleg vihetnéd magaddal. szállítót meg hámot lehet venni. csak hozzá kell szoktatni.
2011. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szállodában leszünk és szerintem oda nem lehet bevinni állatot. Szolnok környékén lakom, de nem tudom hogy kit keressek aki közel lakna és elvállaná. Majd gondolkodom rajta. És elég játékos kiscica, nem tűrné el ha bezárom.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 13. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
messze vagy, pedig elvállaltam volna. jó tudom idegenre nem bíznád, jogos, én se tenném. de hát na :D
2011. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:) azért köszönöm :)
2011. jún. 13. 13:50
 7/9 anonim ***** válasza:

arra nem lehetne rá enni egy ismerősödet, barátodat sem,h. ugorjon be napi kétszer megetetni? nem muszáj szeretgetni, meg simogatni, csak etetni..

vagy macskapanzió végső esetben. nem olcsó, kellenek védőoltások, új környezet a cicának,de legalább biztonságos..

2011. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hú nekünk ugyan ez a helyzet áll fent, és mondjuk elviszem a cicust mert lehet kisállatot vinni oda.hova mész?biztos nem tudják fogadni a cilát?
2011. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Balatonra megyünk, és Pestre szállodába. Meg 1 napos programokra. Egyik szemem sír, másik nevet...
2011. jún. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!